fbpx

Ранковий гороскоп на 26 лютого для кожного знаку зодіаку

Овен – Не намагайтеся сьогодні складати думку про якості тієї чи іншої людини. Ваші особисті переживання злегка затуманять зазвичай орлиний погляд, і ви, можливо, помилитеся.

Телець – Сьогодні ви можете познайомитися з надзвичайно цікавими людьми, які розкриють перед вами нові, просто чарівні перспективи. Будьте уважні, ви можете стати жертвою звичайних шахраїв.

Близнюки – Сьогоднішній день буде сповнений драматизму, сильних почуттів та інших елементів, які розцвічують нудьгу існування, але дуже шкодять здоров’ю. Відійдіть убік.

Рак – Сьогодні поряд з вами відбуватимуться значні зміни, проте особисто вони можуть і не торкнутися, якщо ви самі не виявите такого бажання.

Лев – Сьогодні всілякі партнерські зв’язки як ділового, так і особистого характеру переживатимуть період значного підйому. Більшу частину дня ви, ймовірно, проведете в розвагах.

Діва – Сьогодні вам буде нелегко зосередитися на чомусь одному, але якщо все-таки вдасться, то результат перевершить усі очікування. Спробуйте.

Терези – Сьогодні сувора життєва необхідність змусить вас спуститися з надхмарних висот абстрактних роздумів. Втім, можете особливо не засмучуватись, це ненадовго.

Скорпіон – Ви сказали вже достатньо, настав час переходити до справи, інакше вас можуть вважати балакуном.

Стрілець – Чим активніше ви намагаєтеся форсувати події, тим важче стає відстоювати вже завойовані позиції. Може варто постаратися розібратися з поточними справами перш, ніж починати щось нове?

Козоріг – Вам потрібно відчути себе гостро необхідним. Пошукайте, кому ви могли б допомогти сьогодні. У крайньому випадку переведіть стареньку через вулицю, тільки виберіть старше, а то ще чинити опір стане.

Водолій – Сьогодні ви і самі не зможете зрозуміти мотивів власних дій доти, доки не почнете пояснювати їх комусь іншому. Варто пошукати співрозмовника, адже не годиться цілий день мучитися роздумами на кшталт: “що це я, власне, роблю?”.

Риби – Те, що ви настільки необачно вважаєте легкою незручністю, на яку не варто звертати увагу, дуже скоро може стати неабиякою проблемою. Подбайте про її вирішення зараз, поки це питання не стало життєво важливим.

You cannot copy content of this page