fbpx

Ранковий гороскоп на 26 серпня для кожного знаку зодіаку

ГОРОСКОП НА 26 СЕРПНЯ

Овен

Не варто негативно реагувати на неадекватну поведінку оточуючих – вийде собі дорожче, краще обходити людей, які становлять небезпеку – навіть потенційну – стороною.

Телець

Не можна бажати поганого оточуючим людям – у тому числі й тим, хто на це заслуговує – навіть у думках: за законом бумеранга зло обов’язково повернеться назад – тобто до вас.

Близнюки

Успіх супроводжуватиме тих, хто займається бізнесом і фінансами: можна приступати до втілення в життя нових проектів, робити інвестиції в будівництво, купувати і продавати нерухомість.

Рак

Як на роботі, так і в сім’ї, не варто брати сторону однієї з конфліктуючих сторін – вони врешті-решт помиряться, а ви ризикуєте відмовитись без винних винних.

Лев

Зміцнити репутацію лідера можна дуже просто: потрібно прийти на допомогу тим, хто цього потребує і попросити про сприяння, і оточуючі неодмінно оцінять таку лінію поведінки.

Діва

Не варто не лише грубити оточуючим вас людям, а й просто розмовляти з ними на підвищених тонах – так можна легко порушити тендітну рівновагу та гармонію у стосунках.

Терези

Можливості, які будуть надані цього дня, є унікальними, та й повторяться вони нескоро, якщо це взагалі колись станеться, тому гріх ними не скористатися.

Скорпіон

Роздратування, без якого сьогодні ніяк не вдасться обійтися, необхідно направити в мирне русло – наприклад, на вирішення професійних завдань чи домашній клопіт.

Стрілець

День чітко розділиться на дві частини, і якщо вранці ви відчуєте нервозність та напругу, то вже після обіду вдасться розслабитися та провести вечір у стані релаксу.

Козеріг

Не варто укладати договори, необхідність яких виникне раптово: ви не отримаєте час на обмірковування і в результаті можете зробити помилку, взявши бажане за дійсне.

Водолій

Не варто спілкуватися з людиною, яка свідомо викликає у вас роздратування: життя не таке довге, щоб дозволити собі витрачати його на свідомо неприємні речі.

Риби

День сприятливий для будь-яких фінансових операцій: можна купувати та продавати, укладати довгострокові договори, а також брати гроші в кредит та виплачувати старі борги.

You cannot copy content of this page