fbpx

Ранковий гороскоп на 26 травня для кожного знаку зодіаку

Гороскоп для всіх знаків зодіаку на 26 травня 2022 року

Овен
Перш ніж розгортати вітрило, перевірте напрямок і силу вітру. Можливо, він принесе вас не туди, куди хотілося б потрапити.

Телець
Здавати вже пізно, розпочате слід довести до кінця. Можливо, він не буде переможним, зате вам ніхто не зможе дорікнути в боягузтві та незібраності.

Близнюки
Сьогодні вас можуть залучити до процесу вирішення абсолютно чужого вам питання, що спричинить досить несподівані наслідки. Аж до кардинальної зміни ваших інтересів.

Рак
Будьте уважні до того, що вам будуть говорити сьогодні, але не обмежуйтесь лише змістом сказаних слів. Багато чого сьогодні доведеться розуміти щодо інтонації та, можливо, міміки.

Лев
Сьогодні вас може закатувати комплекс невиправданої провини. Це шкідлива штука, причому не тільки для вашої власної психіки. Хтось цілком може ним скористатися і міцно сісти у вас на шиї.

Діва
Звичка – страшна сила. Сьогодні вам, можливо, доведеться вибирати між перспективою залишитися цілим і неушкодженим та вродженою ввічливістю. Найкраще вибрати перше.

Терези
Якщо хтось і знає, що вам насправді потрібно, то тільки ви, і ніхто більше. І ні від кого так не залежить, чи знайдете ви необхідне, як від вас самих, особливо сьогодні.

Скорпіон
Сьогодні вам, можливо, доведеться зіткнутися з проблемою вибору між двома діаметрально протилежними початками. Компромісне рішення типу “ні вашим, ні нашим”, у разі може бути найкращим рішенням.

Стрілець
Сьогодні вас нестримно залучатиме водна стихія. Це навіть може виявитися небезпечним, постарайтеся не втопитися.

Козоріг
Телефон – велика річ, бо дозволяє виконати обов’язок ввічливості до друзів, знайомих, коханих і не дуже родичів і т.д. і т.п., не відриваючись від затишного крісла/дивану. Згадайте, чи не треба комусь подзвонити?

Водолій
Сьогодні вам не варто нічого міняти – ціна, яку доведеться за зміни заплатити, виявиться куди вищою, ніж потреба в них.

Риби
Сьогодні вас може опанувати спокуса задовольнити свою цікавість не зовсім гідним способом. Подібні бажання треба душити у зародку. Може, хтось інший у цей час підглядає в замкову щілину за вами?

You cannot copy content of this page