fbpx

Ранковий гороскоп на 26 вересня для кожного знаку зодіаку

ГОРОСКОП НА 26 ВЕРЕСНЯ

Овен

Не варто слухати чутки та плітки, кого б вони не торкалися – вас чи інших людей: у першому випадку у вас серйозно – але без приводу – зіпсується настрій, у другому – вас можуть втягнути у непотрібний вам конфлікт.

Телець

День – зрозуміло, по можливості – рекомендується провести на самоті: будь-яке спілкування загрожує тим, що вас спровокують на сплеск негативних емоцій, після чого важко буде повернути душевну рівновагу.

Близнюки

Улюблений спосіб покращити собі настрій – шопінг – сьогодні вам категорично не підходить: зроблені покупки виявляться із прихованим шлюбом, тому краще обходити торгові центри стороною.

Рак

Від зустрічей із близькою людиною цього дня краще відмовитися: відсутність взаєморозуміння, яке відрізнятиме ваші стосунки в цей час, може призвести до серйозного конфлікту – не варто доводити до цього.

Лев

Будьте терпимими до своїх домашніх: можливо вони, особливо це стосується дітей, здадуться вам сьогодні зовсім нестерпними, але іншої сім’ї у вас немає і не буде, тож закрийте очі на їхню поведінку.

Діва

Зірки радять вам у цей день, незважаючи на вихідний, не залишати стін рідного дому: поза ними ви ризикуєте потрапити в неприємну історію – наприклад, стати стороною конфлікту, який не має до вас відношення.

Терези

День бажано присвятити прибиранню свого житла, що включає сортування речей: необхідно відокремити дійсно потрібні від тих, які захаращують ваш життєвий простір.

Скорпіон

Втома може стати причиною роздратування і навіть агресії, спрямованої на людей, що оточують вас, тому необхідно присвятити день відпочинку – як активному, так і пасивному.

Стрілець

Негативних слів – і навіть думок – щодо інших людей не можна допускати навіть під впливом сильних емоцій: вони несприятливо позначаться передусім на тих, від кого виходять.

Козеріг

Стрес, який ви довгий час заганяли всередину, може виплеснутися назовні у вигляді нервових зривів – щоб такого не сталося, бажано не зациклюватися на речах, які здаються неприємними.

Водолій

Фізична слабкість, яку ви можете відчути з самого ранку, чудово “лікується” позитивними емоціями: перегляд нової комедії або келих гарного вина – і ви знову у формі.

Риби

Не варто вірити незнайомим людям, які засипатимуть вас брехливими компліментами, краще запитайте себе, навіщо їм це потрібно – якої мети вони хочуть досягти?

You cannot copy content of this page