fbpx
Перейти до вмісту

Ранковий гороскоп на 26 жовтня для кожного знаку зодіаку

ГОРОСКОП НА 26 ЖОВТНЯ

Овен

Незважаючи на те, що енергетика цього дня загалом позитивна, розслаблятися не варто: велика ймовірність потрапити в лапи шахраїв, які використовують у своїх цілях ваші слабкі місця.

Телець

Зірки не радять вам сьогодні роздавати оточуючим вказівки щодо того, що і як їм слід робити: навряд чи це сприятливо позначиться на ваших стосунках із ними.

Близнюки

Не можна вірити на слово тому, хто захоче зганьбити у ваших очах близьку людину – вимагайте переконливих доказів, а якщо їх не зможуть надати, рішуче відкидайте всі їхні звинувачення.

Рак

У цей день – як, в принципі, і в будь-якій іншій – не варто намагатися зробити кілька справ відразу, все одно вам це не вдасться, а ось настрій буде різко і серйозно зіпсовано.

Лев

Тим, хто останнім часом працював, не покладаючи рук, необхідно взяти невеликий тайм-аут: не варто сприймати цей час як витрачене задарма – пам’ятайте, що добре працює лише той, хто добре відпочиває.

Діва

Постарайтеся відпочити від повсякденності і, незважаючи на будній день, влаштуйте собі невелике свято: зберіть друзів у кафе або, навпаки, проведіть час на самоті, але за улюбленим заняттям.

Терези

Не діліться секретами свого особистого життя з людьми, яких ви погано знаєте: невідомо, як вони вчинять з інформацією, яка стане їм відомою – як би вам не пошкодувати про свою відвертість.

Скорпіон

Зірки наполегливо рекомендують вам сьогодні не виявляти впертість: якщо вас попросять поступитися в якомусь питанні, зробіть це – то вам вдасться закріпити за собою репутацію людини, з якою можна домовитися.

Стрілець

Нинішній день може стати для вас доленосним, якщо ви перестанете витрачати сили та енергію марно і почнете життя з чистого аркуша – тобто, знайдете для них відповідний додаток.

Козеріг

Будуючи плани на майбутнє, постарайтеся не заганяти в себе в строгі рамки і не обмежувати свою фантазію – саме вона дозволить вам намітити по-справжньому сміливі пункти, які ви легко зможете виконати.

Водолій

Зосередитись сьогодні потрібно тільки на справді важливих справах, якщо таких у вас сьогодні не спостерігається, влаштуйте собі вихідний – не варто перевтомлюватись, займаючись вирішенням другорядних питань.

Риби

Вільний від роботи час зірки рекомендують вам провести на самоті: якщо при цьому з’явиться можливість виїхати на природу, то день такого відпочинку буде коштувати десяти.