fbpx
Перейти до вмісту

Ранковий гороскоп на 27 листопада для кожного знаку зодіаку

  • від

ГОРОСКОП НА 27 ЛИСТОПАДА

Овен

Велика ймовірність того, що саме цього дня ви – правда, поки що тільки неофіційно – отримаєте пропозицію обійняти нову посаду або перейти на нове місце роботи: візьміть час на роздуми.

Телець

Подумайте про те, що ви можете зробити для того, щоб ваше харчування стало максимально здоровим та корисним: можливо, потрібно порадитися з дієтологом, який розробить для вас індивідуальну програму.

Близнюки

Зверніть увагу на сон, який насниться вам цієї ночі: він міститиме в собі підказку щодо того, кому з оточуючих вас людей можна вірити, а від кого варто чекати удару в спину.

Рак

Сьогодні не варто – за вкоріненою у представників знака звичкою – приймати як належне образи, які наносять вам люди, що оточують вас: хоча б один раз дайте їм здачі – це відразу вирішить масу проблем.

Лев

Необхідно стримувати емоції, які з самого ранку рвуться назовні, інакше ви – з властивим вам королівським розмахом – можете влаштувати рознесення своїм домашнім, що вони вам не пробачать.

Діва

Вам зірки рекомендують провести день – або хоча б його першу половину – на самоті: їдкі зауваження, які ви в цей час відпускатимете оточуючим, можуть призвести до серйозного конфлікту.

Терези

Необхідно відмовитися від фізичних навантажень: навіть будучи незначними, вони можуть завдати серйозної шкоди організму, тому заняття спортом та прибирання квартири потрібно перенести на інший час.

Скорпіон

Поганий настрій, який може стати вашим супутником на весь день, не привід “кусати” тих, хто знаходиться поряд: настрій досить швидко покращиться, а стосунки відновляться не скоро.

Стрілець

Чим би ви не планували сьогодні зайнятися, навіть якщо мова йтиме лише про господарські турботи, складіть докладний план і чітко йому слідуйте – тільки так вам ви встигнете зробити все необхідне.

Козеріг

Сьогодні ви можете бачити світ у похмурих тонах, тому і гумор у вас буде відповідного – чорного – кольору: чи варто дивуватися з того, що ваші жарти здадуться навколишнім образливими?

Водолій

Нинішній день – благо, він вихідний – ідеальний час для вивчення оголошень з вакансіями: ніщо не відволікатиме вас від читання, і ви, цілком можливо, знайдете оголошення, яке всерйоз вас зацікавить.

Риби

День сприятливий для відмови від шкідливих звичок, які включають, у тому числі, і нездорове харчування: спробуйте включити в меню тільки корисні продукти – зірки впевнені, що вони вам сподобаються.