fbpx

Ранковий гороскоп на 27 лютого для кожного знаку зодіаку

Овен – Сьогоднішній день призначений для вживання і перетравлення великої кількості інформації. Не бійтеся придушитися – не вдасться.

Телець – Розслабтеся та отримуйте задоволення. Сьогодні гора прийде до вас особисто, тягтись до неї самому не доведеться.

Близнюки – Зосередьтеся сьогодні на якомусь одному занятті, все, що понад те – від лукавого. Ви не зможете переробити всіх справ відразу, навіть якщо зможете знайти помічників.

Рак – Сьогодні вам чи комусь із ваших рідних може прийти в голову шалена думка переставити меблі. Не треба!!!

Лев – Сьогодні ви будете повністю занурені у власні думки та дії, і ніякі зовнішні подразники ніякого впливу на вас не зможуть. Хіба що станеться щось зовсім неординарне. Цього, однак, не має статися.

Діва – Не все те золото що блищить. Адже іноді спокуса настільки велика. Сьогодні є шанс, що піддавшись йому, ви зможете придбати щось життєво вам необхідне.

Терези – Нині у вас має загостритися інтуїція. Їй і слідуйте.

Скорпіон – Сьогодні енергійність ваша перевищить ресурси кількох електростанцій. У пошуках пригод постарайтеся не вляпатися в довгострокові авантюри, удача може змінити вам.

Стрілець – Сьогодні ви можете дозволити собі піти на певний ризик. Є непоганий шанс, що прибуток покриє втрати з лишком. Однак, слід, все ж, бути обережним і не заходити надто далеко.

Козеріг – Як відомо, війна – нісенітниця, головне – маневри. Ваші проблеми нескладно вирішити, треба лише знайти правильний підхід.

Водолій – Сьогоднішній день вам буде важко провести спокійно. Огляньте себе з пристрастю, чи не стирчить де шило? Найбільше задоволення сьогодні ви отримаєте від спілкування з дітьми чи веселими людьми.

Риби – Сьогодні вам буде супроводжувати успіх, особливо явно ви відчуватимете його прояв у начебто малозначних, але приємних дрібницях. Своїм ентузіазмом ви здатні будете заразити досить велику кількість людей, якщо вам вдасться заодно і направити їх зусилля в одне конкретне русло, ви зробите велику справу.

You cannot copy content of this page