fbpx

Ранковий гороскоп на 27 лютого для кожного знаку зодіаку

Овен

Вам здається, що ви змогли відсунути рамки дозволеного, але це не так. Вони можуть лише зімкнутися навколо вас ще більш щільним кільцем. Сьогодні вам не варто йти на ризик, навіть найменший.

Телець

Сьогодні у вас ще буде час взяти назад слова, що ненароком вилетіли. Подумайте гарненько, чи не образили ви когось останнім часом, і, якщо згадаєте, не тягніть з вибаченнями. Потім відновити добрі стосунки буде набагато складніше.

Близнюки

Сьогодні ні мелодійний голос, ні виразні жести вам не допоможуть нікого переконати. Краще й не намагатися, а то потім буде незручно поводитися з тим самим питанням.

Рак

Сьогодні вам слід діяти з особливою обережністю, щоб, викликавшись допомогти комусь, не переступити певної межі, і не звалити на себе відповідальність за цю людину та її вчинки.

Лев

Сила вашої чарівності сьогодні багато в чому залежатиме від вишуканості вашої мови. За допомогою пари-другої витончених обертів ви зможете підкорити чиєсь серце.

Діва

Сьогодні ваша особистість несподівано оточиться таємничістю, і приваблюватиме юрби цікавих. Ганяти їх поганою мітлою абсолютно марно, залишається лише підтримати реноме містифікатора, що раптом утворилося.

Терези

Сьогодні у вас може з’явитися схильність ускладнювати собі життя без будь-якої причини. Немає нічого більш виснажливого, ніж постійне відчуття дискомфорту. Дивіться на речі простіше, у вас, напевно, набагато менше підстав нервувати, ніж вам здається.

Скорпіон

Сьогодні не така важлива буде новина, як те, як її було отримано. Можете не звертати великої уваги на усні повідомлення, але все, що передається за допомогою листа, варто взяти до уваги.

Стрілець

Плани на сьогоднішній день будуть ймовірно поламані метеоритним потоком випадковостей. Подбайте про власні тили, можливо, сьогодні доведеться відступати.

Козоріг

Сьогодні близькі ваші будуть напрочуд лояльні по відношенню до ваших дій і уважні до ваших слів. Скористайтеся вдалим моментом.

Водолій

Сьогодні вам доведеться більше дбати про чиїсь інші інтереси, зовсім закинувши свої власні потреби. Звинувачувати в цьому особливо нема кого, хіба що, самого себе.

Риби

Сьогодні вам не варто нічого міняти у манері своєї поведінки. Найменші зміни можуть спричинити дуже сильну і не зовсім адекватну реакцію людей, які її спостерігатимуть.

You cannot copy content of this page