fbpx

Ранковий гороскоп на 27 серпня для кожного знаку зодіаку

ГОРОСКОП НА 27 СЕРПНЯ

Овен

Найкращий спосіб провести день у тиші та спокої – зосередитися на робочих питаннях і не відволікатися від них, доки не вдасться все довести до розуму, а там уже й відпочивати час прийде.

Телець

Котів, що шкрябають на душі, не варто вгамовувати за допомогою алкогольних напоїв – так можна зробити тільки гірше, краще подивитися хорошу комедію або перечитати “Одруження Фігаро” Бомарше.

Близнюки

Не варто реагувати на випади та провокації недоброзичливців: їхнє завдання вивести вас із себе і “підживитися” вашою енергією, ваше – не дати їм у цьому сенсі жодного шансу.

Рак

Складні професійні справи краще відкласти – підводне каміння, про яке ви навіть не підозрюєте, можуть зіпсувати всю справу – краще зосередитися на рутині, без якої не можна обійтися.

Лев

Кращий спосіб припинити можливі чвари між членами вашої сім’ї – зайняти їх домашніми справами, причому зробити так, щоб вони – зрозуміло, наскільки це можливо – не перетиналися один з одним.

Діва

Не можна приймати близько до серця зауваження незнайомих людей, зроблені ними в натовпі або в коментарях під вашим постом на сторінці соціальної мережі: вони мають право на свою думку.

Терези

Бажано захистити себе від зайвого спілкування, навіть якщо воно відбувається опосередковано, за допомогою телефону чи месенджера – згодом ви можете пошкодувати про витрачений час.

Скорпіон

Тримати себе в руках сьогодні важливо, як ніколи – підвищена емоційність загрожує нервовим зривом, що не тільки відіб’ється на душевному стані, а й розсмоктує з близькими людьми.

Стрілець

Початок нових проектів краще відкласти на кілька днів, поки ж необхідно підготувати для них “плацдарм” – закінчити всі справи, що зависли, звільнивши місце для нових.

Козеріг

Сплеск емоцій, який ви можете випробувати в цей час, не варто демонструвати оточуючим, але й заганяти всередину теж не слід: можна випустити пару, побивши на самоті подушку.

Водолій

День несприятливий для активних та рішучих дій, його краще провести в тиші та спокої, займаючись рутинними справами, до яких в інші часи не доходять руки.

Риби

Зірки говорять про необхідність обережного стосунку з грошима: від покупок, особливо в інтернет-магазинах, краще відмовитися – вони можуть опинитися із прихованим шлюбом, який виявиться не одразу.

You cannot copy content of this page