fbpx

Ранковий гороскоп на 27 вересня для кожного знаку зодіаку

ГОРОСКОП НА 27 ВЕРЕСНЯ

Овен

Нинішній день необхідно присвятити відпочинку – останнім часом ви використовували всі резерви, що є у вас, тому бажано розслабитися і відновити витрачені сили.

Телець

Зірки рекомендують вам за будь-якої найменшої нагоди провести день на природі, так би мовити, в єднанні з нею: після такого релаксу вам здасться – і не дарма, – що ви в змозі зрушити гори.

Близнюки

Сьогодні, особливо якщо життя вимагатиме від вас прийняття важливого рішення, необхідно прислухатися до своєї інтуїції: вона дасть вам єдино правильну і справді цінну пораду.

Рак

Щоб зробити рішучий професійний чи особистий крок, необхідно буде подолати властиву вам сором’язливість, лише в такому разі вам вдасться досягти бажаного результату.

Лев

День бажано провести з близькими друзями чи коханою людиною: спілкування з ними допоможе вам не лише зберегти добрий настрій сьогодні, а й накопичити позитивні емоції на майбутнє.

Діва

Зірки радять вам відмовитися від звички розкладати все по поличках, наводячи лад там, де і так все прибрано, а влаштувати в навколишньому просторі невеликий бедлам – він буде вам корисний.

Терези

Щоб негативна енергія не взяла гору над вашим настроєм, бажано випустити пару: наприклад, зайнятися спортом або влаштувати в будинку генеральне прибирання – разом з енергією піде і негатив.

Скорпіон

Якщо сварки з близькою людиною уникнути не вдасться, постарайтеся хоча б не говорити їй всього того, що ви про неї думаєте – так ви залишите собі шлях до відступу і зможете незабаром помиритися.

Стрілець

Перш ніж планувати своє професійне майбутнє, згадайте про те, які проекти ви, почавши, кинули на півдорозі – тільки завершивши і, образно кажучи, здавши їх до архіву, ви зможете рухатися далі.

Козеріг

Нехай вашим девізом на сьогоднішній день стане фраза класика про те, що мрії здійснюються, тому поводитися з ними треба обережно: перш ніж загадати бажання, подумайте, чи готові ви до його виконання.

Водолій

Від справ, які не значаться у ваших планах як першорядні, сьогодні краще відмовитись: присвятіть – якщо, звичайно, буде така можливість – день відпочинку, і організм обов’язково скаже вам спасибі.

Риби

Будь-якими способами женіть від себе погані думки, які – як на зло! – цього дня будуть спадати на думку: займіться тим, що приносить вам задоволення, тоді вони зникнуть без сліду.

You cannot copy content of this page