fbpx

Ранковий гороскоп на 28 березня для кожного знаку зодіаку

Загальний гороскоп

Овен

Сьогоднішній день подарує вам почуття перемоги, проте не дозволить її відсвяткувати. Доведеться потерпіти.

Телець

Сьогоднішні події повинні зіграти вам на руку, треба тільки збагнути, як використовувати свою перевагу. Але не витрачайте на роздуми надто багато часу – ситуація надто швидко змінюється.

Близнюки

Намагайтеся нікому сьогодні не демонструвати ступінь своєї вразливості. Цим можуть користуватися найнижчим чином.

Рак

Починаючи суперечку сьогодні, постарайтеся дотримуватися оборонної позиції, вичікуючи, доки супротивник не почне суперечити сам собі. Доказів розуму у вашому виконанні слухати не будуть.

Лев

Сьогодні вам не доведеться побоюватися, що хтось не виконає своєї обіцянки і цим підведе вас під монастир. Можете безбоязно звалювати доручення на друзів та близьких – зроблять як милі.

Діва

Не завжди вам вигравати. Сьогодні доведеться змиритися із почуттям не зовсім справедливої ​​поразки. Щоправда, це ще не означає аварії всіх надій.

Терези

Завжди приємно порадувати ближнього. Сьогодні вам представиться така можливість. Крім того, сьогоднішній день найкраще присвятити спілкуванню із прекрасним. Якщо в особистому розпорядженні нічого прекрасного у вас немає, доведеться сходити в музей.

Скорпіон

Постарайтеся не дати легкої веселої хуліганістості, що оволоділа вами, наробити яких-небудь неприємностей. Будь-яку енергію можна використовувати у мирних цілях, навіть вашу.

Стрілець

Рушійною силою сьогоднішніх подій буде ваш власний альтруїзм, або чиєсь кумівство. Краще перший варіант, бо тоді ви зможете те, що відбувається, проконтролювати.

Козоріг

Чим менше ви думатимете про себе сьогодні, тим легше пройде цей день. Догодити іншим, як не дивно, простіше, ніж собі самому, а навіщо псувати собі настрій, мучившись цією проблемою? Нехай вам догоджають інші.

Водолій

Ви настільки переповнені різноманітними ресурсами, що стали вибухонебезпечними. День обіцяє бути плідним, якщо вам, звичайно, вдасться не вибухнути вже вранці.

Риби

Не витрачайте сьогодні час і сили на жалість до себе. Багато хто б просто позаздрив вашим проблемам.

You cannot copy content of this page