fbpx

Ранковий гороскоп на 28 листопада для кожного знаку зодіаку

ГОРОСКОП НА 28 ЛИСТОПАДА

Овен

Сьогодні зірки категорично не рекомендують вам вживати алкоголь: навіть незначна його доза може призвести до того, що, впавши в неадекватний стан, ви зробите те, про що згодом пошкодуєте.

Телець

Невдоволення світом взагалі і своїм життям, зокрема, може призвести до нападів агресії, які будуть спрямовані проти людей, які знаходяться поруч – у такому разі конфлікт вам забезпечений.

Близнюки

Небажано відвідувати місця великого скупчення людей: сьогодні це може спричинити сварку з кимось із тих, хто, як вам здасться, посміє косо на вас подивитися – навряд чи ви будете схильні проігнорувати це.

Рак

Вам небажано вступати в суперечки та перепалки з ким би там не було: по-перше, ви не зможете перемогти, а по-друге, ризикуєте опинитися в ситуації, вийти з якої буде досить важко.

Лев

Постарайтеся сьогодні не виходити з себе, навіть якщо привід для цього здасться вам вагомим і поважним: в запалі пристрастей ви ризикуєте на навколишніх людей, м’яко кажучи, неприємне враження.

Діва

До грошей сьогодні необхідно поставитися максимально дбайливо: витративши надмірну суму, ви можете потрапити до негативного фінансового потоку, який створить стиснуті матеріальні обставини.

Терези

Випробовуючи дратівливість щодо оточуючих вас людей, постарайтеся хоча б, щоб воно не торкнулося ваших близьких: образити їх сьогодні буде легко, а от загладити провину буде дуже складно.

Скорпіон

Сьогодні зірки рекомендують вам якнайменше говорити і якнайбільше слухати: так ви, по-перше, дізнаєтеся багато нового та цікавого, а по-друге, не скажете того, про що згодом пошкодуєте.

Стрілець

Людей, які намагаються викликати у вас сплеск негативних емоцій, буває досить завжди, але сьогодні вони особливо активізуються: постарайтеся, хоч це буде й непросто їх проігнорувати.

Козеріг

Від зустрічі з коханою людиною – якщо ви, звичайно, не живете разом – у цей день краще відмовитися: сварка, яка виникла через дрібницю, може започаткувати довгий період взаємного нерозуміння.

Водолій

Невдоволення і незадоволеність собою і життям, які ви відчуєте сьогодні, може призвести до нападу самокритики, а вона, у свою чергу, може призвести до різкого падіння самооцінки – не доводьте до цього.

Риби

Незважаючи на вихідний, постарайтеся знайти собі заняття до душі, інакше песимістичні думки, які будуть долати представників вашого знака, не дадуть вам спокою весь день.

You cannot copy content of this page