fbpx

Ранковий гороскоп на 28 лютого для кожного знаку зодіаку

Овен – Хто сказав, що крізь стіни погано видно? Ваші внутрішні сили, примножені сильними почуттями, здатні подолати і серйозніші перешкоди.

Телець – Ви вагаєтеся, перебуваючи у тяжкому процесі вибору між бажанням наплювати на все з високою дзвіниці та необхідністю підтримувати деякі зв’язки. Шукайте золоту середину, тим більше, що дзвіниці може поблизу і не виявитися.

Близнюки – Сьогодні ви можете впасти в егоцентризм. Недолік поваги до думки інших людей призведе лише до того, що вас ставитимуть із упередженням, незважаючи на те, що до завтрашнього дня ви знову станете нормальною людиною.

Рак – Проведіть сьогодні хоча б пару годин поза домом. Ваша аура розростеться до неймовірних розмірів, її варто розправити і провітрити на просторі.

Лев – Сьогодні ви будете здатні перетворити найтривіальніші слова на вишуканий сонет. Якщо вам вдасться ще й слухача знайти відповідного – проблему “де і з ким провести суботній вечір” буде вирішено. Можливо, назавжди.

Діва – Не використовуйте нині підвищені тони свого голосу. По-перше, це шкідливо для голосових зв’язок, а по-друге, та людина, на яку ви збираєтеся накричати, зовсім того не заслуговує.

Терези – Сьогодні вам буде потрібна дружня участь в особливо великих розмірах. Без нього нині буде важко, вас будуть їсти різні малоприємні почуття, починаючи від елементарного голоду, до всесвітньої туги.

Скорпіон – Навколишнім зовсім необов’язково бути в курсі того, наскільки ви насправді впевнені у собі. Напишіть на обличчі щось переконливе, щоб ніхто не здогадався, що ви вагаєтесь.

Стрілець – Сьогодні ви можете по душевній простоті допустити промах, якому самі б, можливо, і не надали значення. На жаль, цей промах дуже плачевним чином позначиться на подальшому перебігу подій.

Козеріг – Сьогодні вас тягтиме до зміни всього, що тільки можна змінити. Результатом цього дня можуть стати переклеєні шпалери, повністю змінена зачіска або тверде рішення поїхати до Африки.

Водолій – Сьогодні ви зможете з легкістю заробити репутацію жахливого зануди. Якщо подібна перспектива вас не тішить, докладіть всіх зусиль до того, щоб рідше розкривати рота і ширше посміхатися.

Риби – Сьогодні найбільшим пріоритетом мають користуватися ваші особисті справи, особливо ті, що стосуються ніжних почуттів. Решта почекає, на вас навіть не дуже образяться.

You cannot copy content of this page