fbpx

Ранковий гороскоп на 28 серпня для кожного знаку зодіаку

ГОРОСКОП НА 28 СЕРПНЯ

Овен

Вирішивши знайти відповідь на важливе професійне питання, згадайте про те, що сьогодні вихідний: від роботи толку все одно не буде, тому краще знайти заняття до душі – з ним все найкраще складеться.

Телець

Скрізь і в усьому необхідно керуватися почуттям міри – саме воно допоможе не лише пережити сьогоднішній день без втрат, а й вийти переможцем із будь-якої ситуації.

Близнюки

Не варто триматися за те, що вже віджило свій вік, хоч би яким воно було: речей, зв’язків і стосунків треба позбавлятися вчасно, тоді на їх місце обов’язково прийде нове і перспективне.

Рак

З розумінням поставтеся до бажання людини, яка скривдила, визнати свою неправоту і вибачитися – не варто ставати в позу і говорити, що ніколи її не вибачте, адже ви теж можете зробити помилку.

Лев

Красномовність і переконливість, які подарують вам зірки, допоможуть порозумітися з будь-яким – найнезговірливішим – опонентом: скористайтеся цією обставиною, щоб налагодити стосунки з близькою людиною.

Діва

День максимально сприятливий для важливого проекту, але оскільки він випадає на вихідний, мова піде про домашні справи – чому б вам, наприклад, не приступити до довгоочікуваного ремонту.

Терези

Чим би ви сьогодні не займалися, зосередьтеся на одній – найважливішій для вас – меті і не відволікайтеся на інші, інакше ви не досягнете успіху ні в чому.

Скорпіон

Не варто демонструвати оточуючим власну перевагу, навіть якщо ви маєте на таку позицію всі підстави: будьте поблажливі до оточуючих вас, і вони дадуть вам подяку.

Стрілець

Сьогодні ви відчуватимете нагальну потребу у спілкуванні, але це не означає, що потрібно нав’язувати свою увагу іншим людям – можливо, вони не готові до того, щоб присвятити вам свій час.

Козеріг

День, коли спілкування з природою принесе максимум позитивних емоцій, тому при першій же нагоді необхідно вирушати в ліс, на річку або, на найгірший кінець, у найближчий парк.

Водолій

Сьогодні для вас дуже важливо бути обережними при користуванні побутовими – як електричними, так і простими – приладами: навіть банальний ніж може стати причиною неприємності.

Риби

Несподіваний прибуток – у вигляді чиєїсь фінансової допомоги чи подарунку – буде дуже доречним, особливо для тих представників знака, які за останній час встигли неабияк потратитися.

You cannot copy content of this page