fbpx
Перейти до вмісту

Ранковий гороскоп на 28 серпня для кожного знаку зодіаку

ГОРОСКОП НА 28 СЕРПНЯ

Овен

Вирішивши знайти відповідь на важливе професійне питання, згадайте про те, що сьогодні вихідний: від роботи толку все одно не буде, тому краще знайти заняття до душі – з ним все найкраще складеться.

Телець

Скрізь і в усьому необхідно керуватися почуттям міри – саме воно допоможе не лише пережити сьогоднішній день без втрат, а й вийти переможцем із будь-якої ситуації.

Близнюки

Не варто триматися за те, що вже віджило свій вік, хоч би яким воно було: речей, зв’язків і стосунків треба позбавлятися вчасно, тоді на їх місце обов’язково прийде нове і перспективне.

Рак

З розумінням поставтеся до бажання людини, яка скривдила, визнати свою неправоту і вибачитися – не варто ставати в позу і говорити, що ніколи її не вибачте, адже ви теж можете зробити помилку.

Лев

Красномовність і переконливість, які подарують вам зірки, допоможуть порозумітися з будь-яким – найнезговірливішим – опонентом: скористайтеся цією обставиною, щоб налагодити стосунки з близькою людиною.

Діва

День максимально сприятливий для важливого проекту, але оскільки він випадає на вихідний, мова піде про домашні справи – чому б вам, наприклад, не приступити до довгоочікуваного ремонту.

Терези

Чим би ви сьогодні не займалися, зосередьтеся на одній – найважливішій для вас – меті і не відволікайтеся на інші, інакше ви не досягнете успіху ні в чому.

Скорпіон

Не варто демонструвати оточуючим власну перевагу, навіть якщо ви маєте на таку позицію всі підстави: будьте поблажливі до оточуючих вас, і вони дадуть вам подяку.

Стрілець

Сьогодні ви відчуватимете нагальну потребу у спілкуванні, але це не означає, що потрібно нав’язувати свою увагу іншим людям – можливо, вони не готові до того, щоб присвятити вам свій час.

Козеріг

День, коли спілкування з природою принесе максимум позитивних емоцій, тому при першій же нагоді необхідно вирушати в ліс, на річку або, на найгірший кінець, у найближчий парк.

Водолій

Сьогодні для вас дуже важливо бути обережними при користуванні побутовими – як електричними, так і простими – приладами: навіть банальний ніж може стати причиною неприємності.

Риби

Несподіваний прибуток – у вигляді чиєїсь фінансової допомоги чи подарунку – буде дуже доречним, особливо для тих представників знака, які за останній час встигли неабияк потратитися.