fbpx

Ранковий гороскоп на 28 січня для кожного знаку зодіаку

ОРОСКОП НА 28 СІЧНЯ

Овен – Сьогодні – втім, як і завжди – до інших потрібно ставитись так, як вам хотілося б, щоб вони ставилися до вас, тоді не знайдеться приводів для сварок, а оточуючі будуть налаштовані доброзичливо.

Телець – Зірки застерігають вас сьогодні від необачних обіцянок: висловити їх виявиться легко і просто, а ось виконати – важко, не варто самих себе заганяти у безвихідь.

Близнюки – Сьогодні важливо пам’ятати про те, що слова срібло, а мовчання – золото: чим більше ви мовчатимете, тим менша ймовірність того, що ви розповісте комусь із оточуючих те, що хотіли б зберегти в таємниці.

Рак – Велика ймовірність появи поряд з вами людини, яка згодом може відіграти важливу роль у вашому житті: постарайтеся справити на неї гарне враження, щоб затримати її біля себе.

Лев – Якщо ви давно збираєтеся змінити роботу, скористайтесь сьогоднішнім днем: вивчивши пропозиції сайтів з вакансіями, ви зможете підібрати оптимальний варіант – він влаштує вас як творчо, так і матеріально.

Діва – Промовистість та переконливість, якими нагородять вас сьогодні зірки, необхідно використовувати суто в мирних цілях – не варто спрямовувати його на досягнення своїх корисливих цілей.

Терези – Постарайтеся приурочити всі важливі справи до першої половини дня – після обіду ви можете відчути несподівану втому, яка не дасть вам змоги працювати на повну силу.

Скорпіон – Скористайтеся рідкісним ентузіазмом та працездатністю, якими зірки забезпечать вас у цей день: завдяки цим якостям вам вдасться за день переробити справи, на які раніше пішов би тиждень.

Стрілець – День сприятливий для переговорів як ділового, так і особистого характеру: співрозмовник не тільки уважно вислухає вас, але й візьме до уваги докази, які ви йому викладете, гідно оцінивши їх.

Козеріг – Сьогодні зірки рекомендують вам пробачити близьку людину, навіть якщо по відношенню до вас вона вчинила некрасиво, і помиритися з нею – схоже, вона вже усвідомила свою помилку і кається в ній.

Водолій – Сьогодні ви будете мати рідкісний шарм і чарівність: використовуйте ці якості, щоб сподобатися людині, від якої найближчим часом багато залежатиме у вашому житті – наприклад, начальнику.

Риби – Події цього дня безпосередньо залежатимуть від вашого мислення: якщо воно виявиться позитивним, все складеться найкращим чином, якщо ж негативним, то все станеться з точністю до навпаки.

You cannot copy content of this page