fbpx
Перейти до вмісту

Ранковий гороскоп на 28 жовтня для кожного знаку зодіаку

ГОРОСКОП НА 28 ЖОВТНЯ

Овен

Сьогодні – та й завжди – не варто сперечатися з людьми, з якими ви перебуваєте на різних інтелектуальних та освітніх рівнях: ви говорите різними мовами, а тому нічого один одному не доведете.

Телець

Не залишайте спрямованих на реалізацію вашої ідеї зусиль, навіть якщо здасться, що робота над нею зовсім не просувається: насправді залишилося зробити один серйозний ривок і все буде завершено.

Близнюки

Якщо друзі запропонують вам провести час разом, не відмовляйтеся: розмова за чашкою кави принесе вам не тільки приємні емоції, а й користь – ви можете дізнатися про дуже важливу інформацію професійного характеру.

Рак

Не варто підписувати договори та укладати угоди, розраховані на тривалу перспективу: їх обставини, через деякий час, можуть змінитися і прибуток несподівано перетвориться на збитки.

Лев

У салоні краси можна робити будь-які процедури за винятком стрижки – на думку астрологів, вона не тільки виявиться невдалою і негативно позначиться на зовнішності, але й зробить вас об’єктом лихослів’я.

Діва

Чим би ви не займалися цього дня, не поспішайте: метушня не допоможе досягти поставленої мети – навпаки, створюватиме перешкоди, що перешкоджають плідній роботі.

Терези

Не варто відступати від плану дій, що був намічений напередодні: вибившись із графіка, ви можете потрапити в цейтнот і не зробите всього, що від вас сьогодні потрібно, ніж викличете невдоволення начальства.

Скорпіон

Тим, хто давно думає про початок власної справи, можна робити перші кроки на цьому шляху: найголовніше – визначитися з концепцією та скласти грамотний бізнес-план.

Стрілець

День створить сприятливі умови для підтягування професійних «хвостів»: необхідно скласти список недоробок останнього часу та планомірно та методично довести їх до пуття.

Козеріг

Поява старого знайомого, з яким ви давно не спілкувалися, станеться невипадково: ця людина відкриє вам таємницю, яка не дає вам спокою довгий час – практично з розставання з ним.

Водолій

Звертайте увагу на знаки, які цього дня надсилатиме вам доля: чиїсь слова, які можуть здатися вам випадковими, прозвучать як відповідь на запитання, яке ви марно ставите собі останнім часом.

Риби

Вирішуючи важливі завдання – як у професії, так і в особистому житті – прислухайтеся до внутрішнього голосу, який не просто говоритиме, а кричатиме про те, як треба вчинити.