fbpx
Цей день Гороскоп Ранковий гороскоп на 28 жовтня для кожного знаку зодіаку

Ранковий гороскоп на 28 жовтня для кожного знаку зодіаку

ГОРОСКОП НА 28 ЖОВТНЯ

Овен

Сьогодні – та й завжди – не варто сперечатися з людьми, з якими ви перебуваєте на різних інтелектуальних та освітніх рівнях: ви говорите різними мовами, а тому нічого один одному не доведете.

Телець

Не залишайте спрямованих на реалізацію вашої ідеї зусиль, навіть якщо здасться, що робота над нею зовсім не просувається: насправді залишилося зробити один серйозний ривок і все буде завершено.

Близнюки

Якщо друзі запропонують вам провести час разом, не відмовляйтеся: розмова за чашкою кави принесе вам не тільки приємні емоції, а й користь – ви можете дізнатися про дуже важливу інформацію професійного характеру.

Рак

Не варто підписувати договори та укладати угоди, розраховані на тривалу перспективу: їх обставини, через деякий час, можуть змінитися і прибуток несподівано перетвориться на збитки.

Лев

У салоні краси можна робити будь-які процедури за винятком стрижки – на думку астрологів, вона не тільки виявиться невдалою і негативно позначиться на зовнішності, але й зробить вас об’єктом лихослів’я.

Діва

Чим би ви не займалися цього дня, не поспішайте: метушня не допоможе досягти поставленої мети – навпаки, створюватиме перешкоди, що перешкоджають плідній роботі.

Терези

Не варто відступати від плану дій, що був намічений напередодні: вибившись із графіка, ви можете потрапити в цейтнот і не зробите всього, що від вас сьогодні потрібно, ніж викличете невдоволення начальства.

Скорпіон

Тим, хто давно думає про початок власної справи, можна робити перші кроки на цьому шляху: найголовніше – визначитися з концепцією та скласти грамотний бізнес-план.

Стрілець

День створить сприятливі умови для підтягування професійних «хвостів»: необхідно скласти список недоробок останнього часу та планомірно та методично довести їх до пуття.

Козеріг

Поява старого знайомого, з яким ви давно не спілкувалися, станеться невипадково: ця людина відкриє вам таємницю, яка не дає вам спокою довгий час – практично з розставання з ним.

Водолій

Звертайте увагу на знаки, які цього дня надсилатиме вам доля: чиїсь слова, які можуть здатися вам випадковими, прозвучать як відповідь на запитання, яке ви марно ставите собі останнім часом.

Риби

Вирішуючи важливі завдання – як у професії, так і в особистому житті – прислухайтеся до внутрішнього голосу, який не просто говоритиме, а кричатиме про те, як треба вчинити.

Related Post

Особливий грудень. Три знаки зодіаку, на яких чекає різдвяне дивоОсобливий грудень. Три знаки зодіаку, на яких чекає різдвяне диво

Астрологи розповіли, які знаки, незважаючи ні на що, таки проживуть хоча б частинку своєї зимової казки в грудні. Кожен грудень відчувається справді особливим через велику кількість свят і їх чарівну

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 25 вересня 2022 рокуЛюбовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 25 вересня 2022 року

Овен 21.03 – 20.04 Овни, ви надто багато уваги приділяєте собі коханим. Зірки радять вам цього дня трохи переглянути свої життєві погляди та звернути увагу на інших. На чоловіка, наприклад.

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 1 лютого 2022 рокуЛюбовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 1 лютого 2022 року

Овен Сьогодні вам непросто буде розібратися у ваших почуттях і вирішити, як ви насправді ставитеся до того, хто гордо носить звання вашої коханої людини. Ні серце, ні душа, ні розум