fbpx

Ранковий гороскоп на 29 березня для кожного знаку зодіаку

Загальний гороскоп

Овен

Ви надто серйозно до всього підходите. Воно може і непогано, з точки зору ефективності ваших праць, проте нервові клітини, хоч і відновлюються (якщо останні заяви вчених із цього приводу обґрунтовані), але все ж таки дуже повільно.

Телець

Сьогоднішній день буде довгим та стомлюючим. Можна лише побажати, щоб він якнайшвидше закінчився.

Близнюки

Якби можна було знімати ті картини, які проносяться у вашій уяві, Голлівуд давно розорився б. Вдавайтеся фантазіям, сьогодні навряд чи можна буде присвятити приємнішому заняттю.

Рак

Сьогодні вам буде кинуто черговий виклик. У той же час, саме сьогодні вам буде важливою є думка оточуючих, так що доведеться, мабуть, стиснувши зуби цей виклик прийняти.

Лев

Сьогодні варто дослухатися думки друзів, знайомих і навіть просто сторонніх людей. Але намагайтеся, щоб їхні голоси не заглушили ваші власні думки.

Діва

Сьогоднішній день вам варто присвятити працею фізичною. Від розумової роботи іноді треба й відпочити, бо думач зламається.

Терези

Сьогодні у вас особливо сильно буде почуття ліктя. Ви зможете без проблем влитися у будь-який колектив та приєднатися до будь-якої діяльності. Однак стати ініціатором чогось самому вам буде складно.

Скорпіон

Ви сьогодні будете подібні до динамо-машини, не в тому сенсі, що будете всіх обманювати, а у зв’язку з винятковою рухливістю. Причому не тільки фізичної – будь-яке завдання, що постало на вашому шляху, будуть вирішені миттєво.

Стрілець

Сьогодні ви, можливо, буде поставлено перед необхідністю інакше поглянути на речі. Швидше за все це вам не сподобається.

Козоріг

Оточіть себе людьми, які спроможні привести вас гарний настрій. Самі ви з цим завданням упоратися будете не в змозі.

Водолій

Зараз не час критикувати все праворуч і ліворуч. Не помиляється лише той, хто сидить склавши руки. Не уподібнюйтеся до цих зразків правоти.

Риби

Пристрасть та добрі наміри управляють вашим життям сьогодні. Ваша здатність розуміти та приймати зростає. Ви здатні прочитати думки інших, перш ніж вони відкриють роти.

You cannot copy content of this page