fbpx

Ранковий гороскоп на 29 квітня для кожного знаку зодіаку

Загальний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 29 квітня 2022 року

Овен

Проблема, яку ви вже давно вважали вирішеною, раптово постане перед вами у всій красі. Доведеться піднапрягтися.

Телець

Не затримуйтесь сьогодні, намагаючись щось доробити, користі від цього все одно не буде. Краще прийдіть раніше додому і витягніть домашніх у театр, кіно або просто погуляти.

Близнюки

Ваш невгамовний оптимізм послужить сьогодні причиною того, що ви звалите на себе непосильний вантаж, і, хоч як це дивно, дотягніть його за призначенням.

Рак

Сьогоднішній день не з тих, які можна без особливого жалю витратити даремно. Нині вам буде надано безліч різноманітних можливостей, і упустити їх було б непростим марнотратством.

Лев

Сьогодні ви маєте шанс повною мірою пізнати силу Земного тяжіння. Рекомендуємо утриматися від польотів уві сні та падінь наяву.

Діва

Ви схильні нещадно виснажувати себе роботою, і даремно. Який сенс примножувати плоди праці своєї, якщо у вас немає можливості насолодитися ними. Влаштуйте собі канікули, хоч би на пару годин.

Терези

Сьогодні ви, можливо, надмірно довго роздумуватимете, намагаючись прийняти абсолютно вірне рішення. Безглуздість – логіка теж не всесильна, практично всяке рішення включає елемент інтуїції.

Скорпіон

Друг потребує вашої підтримки. Ваша теплота і готовність допомогти йому будуть дуже важливими. Не відмахуйтесь від нього.

Стрілець

Сьогодні ви ризикуєте загрузнути в розборі дрібниць і не помітити чогось воістину чудово в цілому. Зупиніться на хвилинку і спробуйте осмислити те, що бачите більшими блоками.

Козеріг

Сьогодні ваш творчий потенціал зросте настільки, що просто перестане у вас поміщатися. Холіть його, плекайте, і не забувайте використовувати на всю котушку.

Водолій

Сьогодні вас з’їдатиме дух змагання. Тому цей день, швидше за все, запам’ятається як мішанина з різноманітних ігор, парі та інших розваг.

Риби

До кінця сьогодення деякі речі можуть почати здаватися вам дуже дивними. Будьте відкриті для сприйняття нового, його нині буде достатньо. І не забудьте подякувати тому, хто розплющить вам очі на це нове.

You cannot copy content of this page