fbpx

Ранковий гороскоп на 29 липня для кожного знаку зодіаку

ГОРОСКОП НА 29 ЛИПНЯ

Овен

Легке нездужання, яке ви можете відчути в цей день, – наслідок втоми, що накопичилася, тому необхідно відмовитися від активних дій – краще трохи відпочити.

Телець

Поповнити запас енергії, нестача якої відчуватиметься цього дня, можна, “спілкуючись” із природою: якщо немає можливості виїхати за місто, бажано хоча б посидіти у прилеглому парку.

Близнюки

Небажано спілкуватися з людьми, які, як правило, намагаються “вколоти” вас за першої ж нагоди: сьогодні ви особливо гостро переживатимете їх злі слова, а тому отримаєте моральну травму.

Рак

Зірки наполегливо рекомендують вам стримувати свої емоції: ваша реакція на чужі слова чи вчинки може виявитися перебільшеною, що негативно позначиться на стосунках із людьми.

Лев

День – зрозуміло, по можливості – потрібно провести з близькими друзями чи рідними людьми: спілкування з ними морально підтримає вас і підніме настрій, який зранку залишить бажати кращого.

Діва

Вам сьогодні потрібно подолати свою впертість і розібратися, що у своєму житті чи професії ви робите не так, інакше ви й надалі йтимете не по тій дорозі, поки не опинитеся в безвиході.

Терези

Не варто заганяти негативну енергію вглиб, інакше вона почне руйнувати вас зсередини: відчувши, що у вас накопичилася злість чи дратівливість, виплесніть її, але не на оточуючих.

Скорпіон

Якщо хочете досягти професійного успіху, зосередьтеся на роботі і не відволікайтеся на вирішення питань, які можуть кілька днів почекати – вони від вас точно нікуди не втечуть.

Стрілець

Не кидайте розпочату напередодні справу на півдорозі, навіть якщо вона здасться вам неперспективною: візьміть паузу і відпочиньте – вже завтра ви похвалите себе за передбачливість.

Козеріг

Мріючи про майбутнє, вибирайте тільки те, що вам дійсно потрібно, а також не завдасть зла іншим людям: ваші побажання виповняться найближчим часом, і про недобрих вам доведеться пошкодувати.

Водолій

Складаючи план на найближче майбутнє – як професійне, так і особисте, вибирайте тільки дійсно важливі цілі, а другорядні залиште на потім – вони не мають першорядного значення.

Риби

Не варто весь час мусувати думки про проблеми, що існують у вас: якщо вам вдасться від них відволіктися і дистанціюватися, вони або самоліквідуються, або поступово зійдуть нанівець.

You cannot copy content of this page