fbpx

Ранковий гороскоп на 29 листопада для кожного знаку зодіаку

ГОРОСКОП НА 29 ЛИСТОПАДА

Овен

Велика ймовірність почути неприємні слова від когось із близьких: не поспішайте ображатися на цю людину: можливо, вона багато в чому має рацію і вам дійсно потрібно щось підкоригувати у своїй поведінці.

Телець

Даючи комусь із оточуючих – як вам здасться, дуже цінна – порада, подумайте про те, що буде, якщо він йому піде: чи не буде він згодом дорікати вам за те, що ви влізли не у свою справу.

Близнюки

Небажано виривати зубами те, що не належи вам по праву: згодом ви зрозумієте, що зробили помилку, оскільки позіхали на чуже, а воно виявиться не настільки привабливим, як здавалося збоку.

Рак

Не спокушайтеся можливістю скористатися результатами своєї праці: оскільки ви не працювали над цим проектом від початку і до кінця, то не знаєте всіх його тонкощів, та й презентувати його як слід не зможете.

Лев

Сьогодні успіх буде на вашому боці у всьому, що стосується особистого життя, тому можете сміливо призначати – чи погоджуватися – на романтичне побачення, його результати потішать вас.

Діва

Складуться сприятливі умови для примирення з людиною, яку ви ненароком – чи навмисно – образили: сьогодні вона охоче прийме ваші пояснення і згодом не нагадає про нинішню сварку.

Терези

Все встигнути вдасться лише тим представникам вашого знака, які з самого ранку складуть докладний план дій і не протягом дня від нього відхилятимуться – особливо треба уникати безпредметних розмов.

Скорпіон

Успіх очікує представників вашого знака як на роботі, так і в особистому житті, тому ініціативу – щоб згодом не шкодувати про втрачені можливості – бажано виявляти, як то кажуть, на всіх фронтах.

Стрілець

Вилазка на природу стане для вас найкращими ліками від поганого настрою у всіх його проявах – від легкої нудьги до серйозної депресії: головне, знайти для неї час у щільному робочому графіку.

Козеріг

Будь-які фінансові операції сьогодні виявляться успішними, тому можна вирішувати завдання будь-якого ступеня складності: укладати договори, підписувати контракти та проводити переговори.

Водолій

Бажано нікому не давати гроші в борг – швидше за все, ви їх ніколи більше не побачите, тому навіть якщо позичальник викликає у вас довіру і дійсно потребує, вмовте його потерпіти пару днів.

Риби

Будь-які нинішні вчинки та рішення необхідно звіряти з внутрішнім голосом: він убереже від помилкових дій і підкаже, як вчинити, щоб у будь-якому випадку опинитися у виграші.

You cannot copy content of this page