fbpx

Ранковий гороскоп на 29 серпня для кожного знаку зодіаку

ГОРОСКОП НА 29 СЕРПНЯ

Овен

День, коли не варто навантажувати себе фізично – важка праця позбавить вас сил, які необхідні для розумової роботи, а заразом і життєдіяльності, тому важливо їх зберегти.

Телець

Вирішення важливих питань, навіть якщо вам здаватиметься, що вони вимагають негайного і невідкладного втручання, краще відкласти з вихідного дня на будній.

Близнюки

Перепади настрою, які оволодіють вами цього дня, зроблять вашу і без того неоднозначну натуру складною подвійно – щоб не посваритися з оточуючими, бажано звести спілкування з ними до мінімуму.

Рак

Запорука успіху в цей день – прямолінійний рух до мети, яку ви собі намітили: метання з боку в бік і тим більше улюблена вами тактика “крок вперед і два назад” очікуваного результату не дадуть.

Лев

Цілі особистого характеру в цей день досягаються тільки чесним шляхом – обман і підтасовування фактів, можливо, і дозволять досягти свого, але згодом правда все одно вийде назовні.

Діва

Поповнити запас позитивної енергії, що вичерпалася до цього часу, можна, спілкуючись з тими, у кого її завжди в надлишку, – насамперед маленькими дітьми та улюбленими домашніми тваринами.

Терези

Не найкращий день для реалізації нових проектів, тому варто згадати, що сьогодні вихідний і відмовитися від роботи – навіть домашньої – на користь відпочинку, він допоможе відновити сили.

Скорпіон

Сьогодні необхідно діяти відповідно до відомого прислів’я про те, що порятунок потопаючих – справа рук самих потопаючих: тим, хто хоче свята, доведеться організувати його собі самостійно.

Стрілець

Важливо пам’ятати про те, що дорогу здолає той, хто йде, тому сьогодні потрібно підготуватися до реалізації перспективного професійного проекту, за який ви зможете взятися вже завтра.

Козеріг

День, коли не можна нікому показувати свій поганий настрій – негативні емоції, випущені назовні, можуть зіграти з такою стриманою і врівноваженою людиною, як ви, злий жарт.

Водолій

На пропозицію руки і серця, яка можлива сьогодні, бажано відповісти згодою – стосунки, які в цей час зав’язалися, обіцяють бути не лише тривалими, а й щасливими.

Риби

Задуми, які спадуть вам на думку цього дня, обіцяють згодом принести солідні дивіденди, тому необхідно обов’язково записати їх, щоб на дозвіллі ретельно обміркувати.

You cannot copy content of this page