fbpx

Ранковий гороскоп на 29 травня для кожного знаку зодіаку

Гороскоп для всіх знаків зодіаку на 29 травня 2022 року

Овен
Сьогодні ви будете людиною винятково високих моральних якостей. Не те, щоб зазвичай це було не так, але нині ваша педантичність і зовсім не матиме жодних меж. Але, все ж таки не надто старайтеся.

Телець
Час – найбільша коштовність, а сьогодні – особливо. Тому постарайтеся витрачати його максимально дбайливо та розважливо, особливо зранку.

Близнюки
Ваша манера дій вразить будь-кого, але чи вартий ефект тих зусиль, які на це витрачаються. Мабуть, не варто. Розслабтеся.

Рак
Сьогодні розмір ваших амбіцій нізащо не дозволить вам поставити собі дрібну мету. Об’єкт ваших мрій нині буде, як мінімум, важкодосяжним, а швидше за все просто нереальним.

Лев
Сьогодні не час бути егоцентристом. Вам знадобиться допомога оточуючих, і відмовлятися від неї з будь-яких причин нерозумно. Крім того, непогано було б не забути подякувати помічникам.

Діва
Сьогодні, заходячи в магазин, сплачуйте спочатку за те, що вам гостро необхідно, а не за те, що хочете. Ваш бюджет обох категорій може не вмістити.

Терези
Залежно від того, чи ви волієте витрачати гроші, або їх заробляти, сьогодні вам варто зайнятися протилежною справою. В даному випадку вам гарантований виграш.

Скорпіон
Ви думаєте про когось, і це хтось повністю займає вашу голову, не залишаючи місця для нагальних проблем. Доведеться все-таки дещо потіснити цього монополіста.

Стрілець
Сьогодні вам варто бути максимально обережним при проведенні найменших фінансових операцій. Можливо, їх краще не здійснювати. Назавтра ви зможете знайти цим же грошам куди краще застосування.

Козеріг
Ви, безумовно, – вінець творіння, унікальний у всіх відношеннях. Цим варто пишатися, проте не треба забувати, що майже кожен з представників людства, що залишився, схильний думати так само. І вони також мають на це право. Сьогодні вам доведеться шукати компроміс між своїми амбіціями та повсякденними обов’язками.

Водолій
Проблема, яка постає перед вами сьогодні, заповнить день від початку до кінця. Вам доведеться боротися з нею на самоті, залучення до цього заняття ще когось лише завадить вам і сплутає плани.

Риби
Давати пояснення варто лише тоді, коли їх є комусь слухати. Якщо ж вас слухати не бажають – не пояснюйте, просто робіть як вважаєте за потрібне. Або зачекайте до завтра.

You cannot copy content of this page