fbpx

Ранковий гороскоп на 3 березня для кожного знаку зодіаку

ГОРОСКОП НА 3 БЕРЕЗНЯ

Овен – Не відмовляйте близькому другу у відвертій розмові: навіть якщо ви будете дуже зайняті, постарайтеся викроїти час і вислухайте людину, яка потребує вашої уваги та поради.

Телець – Роблячи добрі справи, не чекайте вдячності у відповідь, інакше ваш вчинок буде не благодійністю, а взаємовигідною угодою, що ніяк не вписується в поняття про безкорисливу допомогу.

Близнюки – Важливе питання, яке хвилює вас останнім часом, необхідно звернути до себе самих: сьогодні внутрішній голос може дати представникам знака справді цінну пораду, тому варто довіряти йому.

Рак – День сприятливий для того, щоб ділитися своїм душевним теплом з іншими – його від цього не поменшає, навпаки, “криниця” вашої душі від цього тільки поповниться позитивними емоціями.

Лев – Представникам вашого знака необхідно якомога частіше, образно кажучи, знімати з голови корону та аналізувати свою поведінку, яка не завжди буває бездоганною – такий підхід допоможе скоригувати її.

Діва – Подумайте про те, що хорошого ви можете зробити для оточуючих – наприклад, відвідати дитячий будинок, пансіонат для людей похилого віку або притулок для тварин: можливо, опіка над їхніми мешканцями увійде у вас у звичку.

Терези – Якщо за останній час ви припустилися низки помилок – як професійної, так і особистої сфери, саме час приступити до їх виправлення: помиляються всі, головне, визнати, що були неправі.

Скорпіон – Відносини з близькою людиною можуть вийти на новий рівень, особливо якщо ви не посоромитеся виявити ініціативу і зробите перший крок, зізнавшись йому у своїх почуттях.

Стрілець – Відчуваючи свою провину перед іншою людиною, зізнайтеся їй у своїй помилці, але в жодному разі не займайтеся самокритикою і тим більше самобичуванням – навіщо своїми руками знижувати свою самооцінку?

Козоріг – Представникам вашого знака необхідно відволіктися від роботи, що виконується в даний момент, і допомогти тим, хто потребуватиме вашого сприяння – наприклад, молодшому і недосвідченому колезі.

Водолій – Головний ваш ворог сьогодні – сидячий спосіб життя: при найменшій нагоді потрібно вставати і робити хоча б невеликі вправи, а ще краще – виходити гуляти надвір або займатися спортом.

Риби – День – зрозуміло, по можливості – необхідно присвятити відпочинку: наступний тиждень для представників вашого знака обіцяє бути плідним у професійному значенні, а отже, треба нагромадити сил.

You cannot copy content of this page