fbpx

Ранковий гороскоп на 3 березня для кожного знаку зодіаку

Загальний гороскоп для кожного знаку зодіаку

Овен

Сьогодні ви можете виявитися трохи більш егоцентричним, ніж варто було б. І вам не забаряться на цю обставину вказати. Нинішній чреватий сварками.

Телець

Огляньтеся навколо, пошукайте в навколишньому світі поезію. Добре пошукайте, можливо під диван завалилася. Не знайдете – то хоч пил витріть.

Близнюки

Сьогодні у вас може з’явитися нав’язлива ідея, яка не дасть вам спокою, поки ви не втілите її в життя або не переконаєтесь у повній її неспроможності. Спілкуватись з вами буде непросто.

Рак

Не питайте сьогодні діяти згідно з голосом розуму – довіртеся древнім у глибині вашої свідомості давнім інстинктам. Тільки зважте, що з правилами дорожнього руху вони не знайомі.

Лев

Сьогодні ви, можливо, впадете у стан, близький до меланхолії. Зробіть задумливе обличчя, і вас ніхто не посміє звинуватити, що своїм кислим виглядом ви заважаєте оточуючим радіти життю.

Діва

Сьогодні вам не варто особливо прислухатися до того, що говоритимуть за спиною. Бог із ними, із заздрісниками. Сьогодні вам взагалі ніхто не указ, робіть що хочете, нічого катастрофічного вам наробити не вдасться.

Терези

Не питайте взяти гору силою думки – не підсунеться. Не карайте тих, кого можете наказати – вони цього не заслужили.

Скорпіон

Не займайтеся висловлюванням припущень, це тільки змусить вас виглядати безглуздо і не більше. Сьогодні вам варто говорити лише про те, що ви знаєте напевно.

Стрілець

Сьогодні нічого не зможе вас утримати. Ви будете подібні до вихору, який погано розуміє, куди він, власне, мчить, але вкрай потужний.

Козоріг

Сьогодні ви особливо легко піддаватиметеся на провокації, що може вилитися в перманентну сварку з усіма разом і з кожним окремо. Постарайтеся поставитися до гумору, що відбувається з долею, це, мабуть, найкращий засіб від поганого настрою.

Водолій

Сьогодні бажаного ви зможете добитися тільки з наскоку, скориставшись силою (не фізичною, звичайно, боже борони від прояву насильства) та елементом раптовості. На просте ж прохання вам, швидше за все, дадуть відповідь відмовою.

Риби

Хотіти не шкідливо, але тільки хотіти, нічого для виконання бажання не роблячи, все ж таки не надто корисно. Зробіть перший крок – а там як пощастить.

You cannot copy content of this page