fbpx

Ранковий гороскоп на 3 квітня для кожного знаку зодіаку

Загальний гороскоп

Овен

Сьогодні голос розуму заглушить голос вашого серця. Будьте готові жити з наслідками того, що ви наробите, дотримуючись його порад.

Телець

Ви здатні помітити значно більше, ніж думають деякі. Сьогодні щось може викликати деякі питання. Задайте їх і подивіться, як викручуватиметься відповідальний. Можливо, вас намагаються обвести навколо пальця.

Близнюки

Сьогодні ви можете виявитися трохи балакучі. Обережніше! Ворог не спить. Намагайтеся сказати поменше. Хтось дуже зацікавлений у вашій балакучості.

Рак

Постарайтеся сьогодні стежити за тим, щоб дії оточуючих вас людей більше ґрунтувалися на реальних знаннях, а не на труднодоказних припущеннях.

Лев

Сьогодні вас завітає до Музи. Принесе ідею. Нову. А що ви з нею (ідеєю, а не з Музою) робити будете – вже ваш головний біль.

Діва

Сьогодні будь-яка зміна буде на краще. Не те щоб усе було настільки погано, що від зміни ситуації можна було б тільки виграти, просто нині – вдалий у цьому відношенні день. Можна, наприклад, сходити в перукарню і при цьому не турбуватися про результат цього сміливого рішення.

Терези

Сьогодні ваше довготерпіння може зазнати чималого випробування і причиною ваших страждань швидше за все виявляться рідні та близькі. Найкраще, що ви можете зробити – це відобразити на своєму обличчі цілковите смирення, тоді, можливо, відстануть.

Скорпіон

Сьогодні вам варто прислухатися до того, що говорять про вас. Дізнаєтеся багато нового та цікавого.

Стрілець

Нікого не слухайте, все одно не почуєте. Сьогодні ви будете дещо егоїстичні, ну та це тільки на краще.

Козоріг

Сьогоднішній день ідеальний для плідної діяльності, що приносить моральне задоволення. Попередьте рідних заздалегідь, ви, напевно, затримаєтеся сьогодні.

Водолій

Егоїзм, безсумнівно, корисна риса характеру, але завжди вітається оточуючими. Вибирайте на що не зважати.

Риби

Холодна голова та чисті руки – чудове гасло, але не у вашому випадку. Хоча руки, зрозуміло, забруднити необов’язково, трохи емоцій вам не зашкодить.

You cannot copy content of this page