fbpx
Перейти до вмісту

Ранковий гороскоп на 3 жовтня для кожного знака зодіаку

ГОРОСКОП НА 3 ЖОВТНЯ

Овен

Цього дня слова матимуть величезну матеріальну силу, тому необхідно ставитись до них з великою обережністю – вони можуть набути реальних форм.

Телець

Не варто нікому нічого обіцяти – особливо це стосується улюблених людей: швидше за все, ви не зможете стримати дане їм слово, що не найкраще позначиться на ваших стосунках.

Близнюки

Будьте обережні, спілкуючись з оточуючими людьми: необережне слово, що ненароком зірвалося з мови, може всерйоз зачепити близьку вам людину, про що вже завтра всерйоз пошкодуєте.

Рак

Найголовніший ваш ворог сьогодні – переохолодження, яке може на деякий час замкнути вас вдома: щоб такого не сталося, необхідно остерігатися протягів та прохолодних напоїв.

Лев

Здивувати вороже налаштовану по відношенню до вас людину можна буде одним-єдиним способом – побажавши їй добра: у такому разі весь його негатив до нього ж і повернеться.

Діва

Приплив енергії, який ви відчуєте в цей день, бажано направити на улюблене вами заняття – наведення порядку в навколишньому просторі, переважно у власному будинку.

Терези

Незважаючи на вихідний, зірки радять вам взяти роботу додому та ґрунтовно підготуватися до завтрашнього дня: вам необхідно буде справити сприятливе враження на начальство та колег.

Скорпіон

День, як і належить вихідному, необхідно присвятити відпочинку, але з однією умовою він має бути активним: у пріоритеті заняття спортом можна відвідати фітнес-клуб або басейн.

Стрілець

Перш ніж прийняти важливе рішення особистого плану, порадьтеся з людьми, яким довіряєте – це можуть бути як родичі, так і близькі друзі: вони дадуть вам слушну та безкорисливу пораду.

Козеріг

Не скупіться на добрі слова та компліменти – оточуючим вас людям сьогодні необхідна моральна підтримка, тому вони високо оцінять вашу доброту, увагу та здатність співпереживати.

Водолій

Постарайтеся не витрачати сили, яких сьогодні буде достатньо, на розмови, без яких можна обійтися: незважаючи на вашу пристрасть до спілкування, ви зможете перебороти себе в цьому плані.

Риби

Якщо вам необхідно в чомусь переконати близьку людину, скористайтеся шансом, наданим вам у цей день: красномовство, яким нагородять вас зірки, допоможе схилити на свій бік будь-кого.