fbpx

Ранковий гороскоп на 30 грудня для кожного знаку зодіаку

ГОРОСКОП НА 30 ГРУДНЯ

Овен – Постарайтеся протягом усього дня перебувати в хорошому – оптимістичному – стані духу: навіть людині, яка примудрилася вас образити, треба побажати добра – зірки впевнені: результат вас дуже здивує.

Телець – Оскільки люди, що оточують вас, сьогодні налаштовані максимально доброзичливо, тому всі справи – як професійної, так і господарської властивості – вирішуватимуться легко і швидко.

Близнюки – Обережність сьогодні бажано дотримуватись у всьому, але особливо ретельно необхідно контролювати свої слова – будь-яке необережне висловлювання може зіграти проти представників вашого знака.

Рак – Сьогодні може бути багато охочих дати вам цінну пораду, але прислухатися треба тільки до тих, кому ви дійсно довіряєте, слова інших потрібно ввічливо пропустити повз вуха.

Лев – День, незважаючи на близькість святкових днів, ідеально підходить для мозкового штурму, необхідного в роботі над новим проектом: вдасться досягти приголомшливих результатів, які стануть у нагоді в новому році.

Діва – Будь-який вчинок, який ви зробите сьогодні, незабаром повернеться до вас сторицею, тому важливо, щоб хороших справ у цей час було якнайбільше, а поганих – якнайменше, а то й зовсім не було.

Терези – Представникам вашого знака важливо пам’ятати, що робота – не вовк, у ліс не втече, а ось кохана людина може втомитися від постійного очікування та образитися – не варто давати йому підстави для цього.

Скорпіон – З ранку бажано скласти докладний план професійних дій, якого бажано дотримуватися неухильно, не відволікаючись у своїй малозначні відносини і заняття.

Стрілець – Якщо на сьогодні буде запланована професійна нарада, у ній необхідно взяти найживішу участь – день ідеально підходить для того, щоб розповісти про свої ідеї начальству – їх гідно оцінять.

Козеріг – Будь-які питання сьогодні вдасться вирішити не дією – навіть дуже активним, а словом: поговоривши з людиною, від якої залежить важливе рішення, ви досягнете набагато більше, ніж біганина і суєта.

Водолій – Думки сьогодні – втім, як і будь-якого іншого дня – мають бути виключно позитивними, тоді й події, що сталися в цей час, виявляться відповідними – добрими – і навпаки.

Риби – Небажано використати красномовство, яке відпустять вам сьогодні зірки, у недобрих цілях: свого ви, звичайно, досягнете, але, швидше за все, згодом самі про це пошкодуєте.

You cannot copy content of this page