fbpx

Ранковий гороскоп на 30 листопада для кожного знаку зодіаку

ГОРОСКОП НА 30 ЛИСТОПАДА

Овен

День сприятливий для спілкування з близькими людьми – коханими, друзями та родичами: душевне тепло, яке ви в результаті отримаєте, дозволить розпочати новий тиждень у піднесеному настрої.

Телець

Сьогодні не варто вдягати на себе все найкраще – йдеться перш за все про ювелірні прикраси – одразу й носити з собою великі суми грошей: прикро втратитиме як перше, так і друге.

Близнюки

Чим би ви сьогодні не займалися, вірте у правильність своїх дій: зерно сумнівів захочуть у вас посіяти колеги-конкуренти, які заздрять вашому успіху – не йдіть у них на поводі.

Рак

Образивши – з необережності – когось із близьких вам людей, не замикайтеся в собі і не уникайте відповідальності: щиро визнавши свою провину, ви зможете вийти з неприємної ситуації.

Лев

Зірки не рекомендують вам сьогодні приймати кардинальні рішення, якою б життєвою сферою – професійною чи особистою – вони не торкалися: велика ймовірність того, що незабаром ви про них пошкодуєте.

Діва

Навіть не намагайтеся звалити відповідальність за свої помилки на людей, які вас оточують – як друзів, так і колег: вам дуже швидко нагадають про те, що попереджали вас про можливі наслідки невірного кроку.

Терези

Можливо, напередодні ви були надто різкі з кимось із колег, через що ця людина затаїла на вас злість: важко працювати в таких умовах, тому краще визнати свою неправоту та вибачитися.

Скорпіон

Не поспішайте приймати близько до серця неприємну звістку, яку ви можете отримати з ранку: швидше за все, вже до обіду виявиться, що масштаби “катастрофи” перебільшені.

Стрілець

У відносинах із сторонніми людьми – сусідами, колегами чи просто перехожими – сьогодні необхідно тримати дистанцію, інакше ви можете почути про себе багато неприємних – і несправедливих – речей.

Козеріг

Не варто боротися з напруженістю, яку ви відчуєте з самого ранку: саме вона допоможе вам максимально мобілізувати сили та – у професійних справах – виконати план не одного, а одразу двох днів.

Водолій

Уважно стежте за своїми думками – виявивши негативні, хапайте їх “за хвіст” і викидайте, інакше вони завдадуть вам відчутної шкоди: сьогодні вони дуже швидко матеріалізуватимуться.

Риби

Незважаючи на те, що на календарі понеділок, постарайтеся знайти час для відпочинку: ідеально для такого проведення часу підходить друга половина дня, коли можна зустрітися з друзями або просто погуляти.

You cannot copy content of this page