fbpx

Ранковий гороскоп на 30 серпня для кожного знаку зодіаку

ГОРОСКОП НА 30 СЕРПНЯ

Овен

Закиди, які ви сьогодні можете почути від оточуючих, не варто приймати близько до серця: до вас вони не мають жодного стосунку, і кривдники вже за кілька днів зрозуміють, що були неправі.

Телець

Вам сьогодні не варто нікого обманювати навіть у дрібницях – брехня дуже швидко з’ясується і запустить ланцюжок дуже неприємних для вас подій, так що краще говорити правду, це, до речі, і приємніше.

Близнюки

Спілкування з близькими людьми може втомити вас, що, своєю чергою, призведе до бурхливого з’ясування стосунків, тому головне у будь-якій ситуації – стримувати емоції.

Рак

Думаючи про те, як досягти поставленої мети, важливо пам’ятати, що вона не завжди виправдовує засоби: результат, отриманий нечесним шляхом, навряд чи принесе вам у майбутньому добро та удачу.

Лев

Поповнити запаси енергії, що стрімко зникає, можна буде простими і доступними способами – погулявши в парку, почитавши гарну книгу або послухавши класичну музику – хоча б у записі.

Діва

Претензії близької людини, які вона зважиться висловити в цей час, швидше за все, будуть необґрунтованими, тому постарайтеся не приймати їх близько до серця – вже завтра вона про них забуде.

Терези

Продумуючи свої найближчі професійні дії, постарайтеся прочитати їхні наслідки хоча б на кілька кроків уперед – так вам одразу стане зрозуміло, чи варто їх робити чи ні.

Скорпіон

Ваш девіз на сьогоднішній день – “Поспішайте робити добро”: чим більше хороших вчинків ви в цей час зарахуєте на свій рахунок, тим значніша буде подяка, яку надішле вам доля.

Стрілець

Неважливо, які турботи чекають на вас сьогодні – побутові чи професійні, у будь-якому разі головне – скласти докладний план і ретельно йому слідувати, не відволікаючись на вирішення другорядних питань.

Козеріг

Постарайтеся ні про що не сперечатися з близькими людьми – навіть зовсім невинний привід може спричинити сварку, яка виявиться тривалою і може призвести до серйозних наслідків.

Водолій

Від можливого спілкування з людиною з минулого краще відмовитися – найімовірніше, вона з’явиться у вашому житті не з найкращими намірами – наприклад, захоче за щось помститися.

Риби

Важливо берегти від життєвих катаклізмів літніх родичів – їхня енергетика перебуває практично на нулі, тому їм самим, без вашої підтримки, буде важко протистояти їм.

You cannot copy content of this page