fbpx
Перейти до вмісту

Ранковий гороскоп на 30 серпня для кожного знаку зодіаку

ГОРОСКОП НА 30 СЕРПНЯ

Овен

Закиди, які ви сьогодні можете почути від оточуючих, не варто приймати близько до серця: до вас вони не мають жодного стосунку, і кривдники вже за кілька днів зрозуміють, що були неправі.

Телець

Вам сьогодні не варто нікого обманювати навіть у дрібницях – брехня дуже швидко з’ясується і запустить ланцюжок дуже неприємних для вас подій, так що краще говорити правду, це, до речі, і приємніше.

Близнюки

Спілкування з близькими людьми може втомити вас, що, своєю чергою, призведе до бурхливого з’ясування стосунків, тому головне у будь-якій ситуації – стримувати емоції.

Рак

Думаючи про те, як досягти поставленої мети, важливо пам’ятати, що вона не завжди виправдовує засоби: результат, отриманий нечесним шляхом, навряд чи принесе вам у майбутньому добро та удачу.

Лев

Поповнити запаси енергії, що стрімко зникає, можна буде простими і доступними способами – погулявши в парку, почитавши гарну книгу або послухавши класичну музику – хоча б у записі.

Діва

Претензії близької людини, які вона зважиться висловити в цей час, швидше за все, будуть необґрунтованими, тому постарайтеся не приймати їх близько до серця – вже завтра вона про них забуде.

Терези

Продумуючи свої найближчі професійні дії, постарайтеся прочитати їхні наслідки хоча б на кілька кроків уперед – так вам одразу стане зрозуміло, чи варто їх робити чи ні.

Скорпіон

Ваш девіз на сьогоднішній день – “Поспішайте робити добро”: чим більше хороших вчинків ви в цей час зарахуєте на свій рахунок, тим значніша буде подяка, яку надішле вам доля.

Стрілець

Неважливо, які турботи чекають на вас сьогодні – побутові чи професійні, у будь-якому разі головне – скласти докладний план і ретельно йому слідувати, не відволікаючись на вирішення другорядних питань.

Козеріг

Постарайтеся ні про що не сперечатися з близькими людьми – навіть зовсім невинний привід може спричинити сварку, яка виявиться тривалою і може призвести до серйозних наслідків.

Водолій

Від можливого спілкування з людиною з минулого краще відмовитися – найімовірніше, вона з’явиться у вашому житті не з найкращими намірами – наприклад, захоче за щось помститися.

Риби

Важливо берегти від життєвих катаклізмів літніх родичів – їхня енергетика перебуває практично на нулі, тому їм самим, без вашої підтримки, буде важко протистояти їм.