fbpx

Ранковий гороскоп на 30 січня для кожного знаку зодіаку

ГОРОСКОП НА 30 СІЧНЯ

Овен – Не варто звертати уваги на погані прикмети, які можуть зіпсувати вам настрій цього дня – на щастя, вони не матимуть реальних підстав.

Телець – Представникам вашого знака сьогодні як ніколи важливо не давати бурхливим усередині емоціям вириватися назовні: під їх впливом ви можете зробити вчинок, про який майже відразу пошкодуєте.

Близнюки – Чим більше хорошого ви бачитимете в подіях, що відбуваються з вами цього дня, тим позитивнішими вони виявляться насправді, пам’ятайте, що користь позитивного мислення ще ніхто не скасовував.

Рак – Вирішивши зайнятися активною діяльністю, згадайте про те, що сьогодні вихідний день, а значить, він категорично не підходить для будь-якої роботи – тільки для відпочинку чи занять коханим хобі.

Лев – Здавалося б, невинна суперечка з близькою людиною може вилитися у з’ясування стосунків із претензіями з її боку, які не варто приймати близько до серця – вони будуть висловлені під впливом емоцій.

Діва – Поведінка оточуючих сьогодні не піддаватиметься логічному розбору, тому необхідно налаштуватися на неадекватну поведінку з їхнього боку і поставитися до неї без емоцій – це найкращий спосіб не посваритися.

Терези – Не варто й намагатися помирити близьких вам людей, які конфліктують один з одним – навпаки, ваше втручання може лише загострити ситуацію, зробивши її нерозв’язною, тож краще не втручатися.

Скорпіон – Убезпечити себе від неприємностей, якими загрожує сьогоднішній день, можна тільки одним способом: зайнявшись цікавою справою, яка відверне вас від усіх справ і турбот.

Стрілець – Отримавши гроші, на які ви не розраховували, постарайтеся не витратити їх у перший же день, як ви це зазвичай робите – поставтеся до них як до недоторканного запасу, зберігши його, як кажуть, про всяк випадок.

Козеріг – Постарайтеся проаналізувати погані думки, які можуть у цей день крутитися у вас в голові: розклавши їх на складові, ви можете зрозуміти, що вони не становлять ніякої загрози.

Водолій – Бажано утриматися від сварок та конфліктів, особливо з близькими, навіть якщо вам здаватиметься, що без них не обійтися: проблему ви таким чином не вирішите, а стосунки зіпсуєте всерйоз і надовго.

Риби – Необхідно відмовитися від спілкування з людьми, які викликають у вас негативні емоції: реакція на розмови з ними може виявитися навіть гострішою, ніж зазвичай, так що не варто турбувати нервову систему.

You cannot copy content of this page