fbpx
Перейти до вмісту

Ранковий гороскоп на 30 жовтня для кожного знаку зодіаку

ГОРОСКОП НА 30 ЖОВТНЯ

Овен

Сон, який ви побачите цієї ночі, важко буде правильно розшифрувати: тільки з часом ви зрозумієте, що саме побачили і про що Всесвіт намагався вас попередити.

Телець

Як би сильно вас у цей день не дратували близькі люди, пам’ятайте, що вам нікому їх замінити, тому вибудовувати стосунки необхідно з тими, хто є, тим більше, що вони вас терплять у будь-яких життєвих ситуаціях.

Близнюки

Домашній клопіт відверне вас від сумних думок, які можуть “накрити” вас з самого ранку: чистота і порядок не тільки облагородять навколишній простір, але забезпечать мир у душі.

Рак

Якщо ви давно збиралися поговорити з близькою людиною про проблеми, що існують у ваших відносинах, краще часу вам не знайти: сьогодні ви розумітимете один одного з півслова і навіть напівпогляду.

Лев

День сприятливий для того, щоб подбати про своє здоров’я: якщо дозволить погода, необхідно прогулятися на свіжому повітрі, ще краще – зайнятися спортом і включити в меню якнайбільше овочів та фруктів.

Діва

Поганий настрій цього дня необхідно “лікувати” яскравими враженнями: якщо вибратися до театру чи на концерт можливості немає, можна подивитися гарну виставу чи фільм в інтернеті.

Терези

Відкладіть з’ясування стосунків із близькою людиною на другий день – сьогодні ви не досягнете взаєморозуміння, а заженете конфлікт – якщо вона дійсно існує – ще глибша.

Скорпіон

Критичні зауваження, які ви можете сьогодні почути від близьких вам людей, здебільшого виявляться справедливими, тому на них необхідно звернути увагу і виправитися.

Стрілець

Енергетика, що прагне до нуля, необхідно “підживити”: поспілкуватися з приємними вам людьми, почитати хорошу книгу – як стару і улюблену, так і нову, яка обіцяє приємні моменти від знайомства з нею.

Козеріг

День, незважаючи на його вихідний статус, можна присвятити роботі: справи будуть йти легко, без напруги – начебто самі собою, тому необхідно скористатися сприятливим моментом для вирішення важливих завдань.

Водолій

Дрібні неприємності, можливі у цей час, не варто сприймати близько до серця – вони аж ніяк не вплинуть ні на гармонію в особистому житті, ні на благополучні життєві обставини.

Риби

День, коли рекомендується повертати борги – якщо немає можливості розплатитися повністю, потрібно віддати хоча б невелику частину того, що заборгували: статус неплатника – погана прикмета.