fbpx

Ранковий гороскоп на 31 березня для кожного знаку зодіаку

Загальний гороскоп

Овен

Не варто приходити туди, де вам не будуть раді принаймні сьогодні. Цей вечір краще провести вдома. Але якщо вам не раді саме там, то мало що можна порадити.

Телець

Сьогодні оточуючі будуть нервові через занепокоєння проблемою, яка вас, власне, не стосується. Так і не пхайте в неї носа, вам цілком достатньо своїх.

Близнюки

Сьогодні на кінчику вашої мови весь час щось крутиться. Настійно рекомендується це щось проковтнути, інакше ви ризикуєте зіткнутися з важкопередбачуваними, але неприємними наслідками.

Рак

Сьогодні вам велика можливість вплутатися в сумнівні відносини. Намагайтеся проявити пильність і не ризикувати без міри. Не давайте гроші у борг.

Лев

Сьогодні вам потрібно чітко знати, кого слід ігнорувати, і коли потрібно усунутись від того, що відбувається поруч із вами. Акуратність допоможе уникнути великого конфлікту, ймовірність буде якого дуже велика.

Діва

Сьогодні ви можете відчути нестачу сил, як фізичних, так і душевних. Останнє небезпечніше, тому постарайтеся якомога уникати суспільства зайве емоційних людей.

Терези

Не звертайте уваги на безпідставні нападки, сьогодні, на жаль, без них не обійдеться. Нехай собі гавкають, вкусити не наважаться.

Скорпіон

Сьогодні вам доведеться ховати справжні почуття за старанно намальованою посмішкою. Все, що думаєте про ту чи іншу людину, зможете сказати вголос трохи пізніше.

Стрілець

Сьогодні вам можуть уявити рахунок за вашу незалежність та безкомпромісність. Не дозвольте тому, хто це зробить, помітити своє незадоволення і, боже борони, жаль з цього приводу.

Козоріг

Найбільша ваша проблема – небажання приймати рішення. Якщо дуже хочеться – можете відкладати це неприємне заняття ще кілька днів.

Водолій

Сьогоднішній день надасть вам великі можливості щодо вкладення коштів у справу. Але будьте пильні, серед них вам можуть зустрітися нові хопри.

Риби

Найкраще вам негайно взяти невелику відпустку та вирушити за місто, на берег лісового озера. Посидіти на бережку, залишати камінчики у воду. Подумати.

You cannot copy content of this page