fbpx
Перейти до вмісту

Ранковий гороскоп на 31 жовтня для кожного знаку зодіаку

  • від

ГОРОСКОП НА 31 ЖОВТНЯ

Овен

Вирішивши зробити комусь зауваження, не підвищуйте тон і утримайтеся від образ, інакше наживете ворога на рівному місці, а ще краще взагалі промовчати.

Телець

Відмовтеся від зайвої самовпевненості – люди, які вас оточують, можуть вважати це за бажання покомандувати ними, а значить, вони йтимуть наперекір, і ви не досягнете від них того, чого хочете.

Близнюки

Навіть якщо сьогодні вам із якоїсь причини необхідно попрацювати, не поспішайте пірнати у справи з головою – зробіть лише перші кроки, а основне навантаження перенесіть на завтра.

Рак

Якщо у відносинах з близькою людиною накопичилися нерозв’язні, на вашу думку, проблеми, саме час обговорити їх, а не заганяти вглиб – це може призвести до серйозного конфлікту, аж на розставання.

Лев

Хороший настрій, що супроводжує вас із самого ранку, допоможе вирішити всі питання цього дня – як особисті, так і побутові – головне, не перенапружуватись – сил у вас сьогодні не так багато, як здається.

Діва

При необхідності прийняти важливе життєве рішення, зробіть це саме зараз – зірки зійдуться таким чином, що з кількох варіантів вдасться вибрати єдино вірний.

Терези

Задаючись філософським питанням про сенс вашого життя, придивляйтеся і прислухайтеся до того, що відбувається навколо, – відповідь обов’язково прийде, головне, не прогаяти його в потоці інформації, що до вас надходить.

Скорпіон

Сьогодні – втім, як і будь-які інші дні – не варто розповідати іншим про плани, які ще не стали реальністю: ви можете наврочити свої наміри, через що вони так і залишаться прожектами.

Стрілець

Вирішивши зайнятися справами – передусім господарськими – постарайтеся вибрати найголовніші та “вибудувати” їх у чітку лінію, щоб можна було поступово і неквапливо переходити від одного до іншого.

Козеріг

Не варто звалювати на себе всю роботу по дому, якою зібралася велика кількість – залиште щось для своїх домашніх: нехай вони займуться господарством, а у вас з’явиться привід похвалити.

Водолій

Сімейні негаразди, ймовірні в цей день, не привід для серйозних конфліктів: найкращий спосіб усунути розбіжності, які бувають у всіх, знайти спільне, що об’єднує, заняття.

Риби

Енергію, недолік якої ви сьогодні відчуєте, можна черпати у спілкуванні з рідними людьми – як літніми родичами, так і маленькими дітьми – домашніми тваринами.