fbpx

Ранковий гороскоп на 4 березня для кожного знаку зодіаку

Загальний гороскоп

Овен

Сьогодні ви здаватиметеся настільки легко пристосовуватися до будь-яких обставин, що деякі можуть вирішити, що у вас проблеми з індивідуальністю. Не варто цього побоюватись, проблеми не у вас, а у них.

Телець

Якщо ви не можете дозволити собі розкоші провести цей день у подорожі, постарайтеся хоч на пару годин змінити обстановку. Душа ваша нині згорятиме від спраги нових вражень.

Близнюки

Не спирайтеся на припущення, приймаючи те чи інше рішення сьогодні. Ваша інтуїція тільки чекає зручного моменту, щоб вас підвести.

Рак

Ви схильні вважати нерозв’язною проблему, яка зовсім не є. Не варто отруювати собі життя порожніми переживаннями, бо як би доля не підкинула вам реальний привід для розладу.

Лев

Сьогодні ви нарешті побачите світло в кінці тунелю. Тільки захочете вилазити з теплого і відносно безпечного, хоч і темного місця?

Діва

Сьогодні ви самі без будь-яких прогнозів зможете передбачити найближче майбутнє, причому не тільки собі, а й оточуючим.

Терези

Розважіться сьогодні самі та розважте членів вашої сім’ї. Вирішуйте хором кросворд, чи, якщо, звичайно, спільне прибирання квартири не принесе більшого задоволення.

Скорпіон

Звертайте сьогодні менше уваги на те, що люди говорять, і більше – на те, що вони роблять. Навмисно чи ні, вас можуть ввести в оману. Жестами ж збрехати важче.

Стрілець

Не їжте сьогодні на сніданок важкої їжі, це допоможе зберегти хороший настрій до кінця дня. На роботі постарайтеся залишитися осторонь зайвих гарячих дискусій.

Козеріг

Сьогодні вам відчайдушно заважатимуть незавершені раніше справи. Схоже, доведеться ними зайнятися, як би сильно ви не поспішали. Або зайняти ними когось іншого – як пощастить.

Водолій

Сьогодні на вашому шляху не буде жодної перешкоди. Ось тільки чи своїм шляхом ви йдете?

Риби

Нині ви від душі повеселитеся, хоч би нудним не здалося початок дня. Будь-які двері будуть відчинені для вас сьогодні.

You cannot copy content of this page