fbpx

Ранковий гороскоп на 4 січня для кожного знаку зодіаку

ГОРОСКОП НА 4 СІЧНЯ

Овен – Допомагати оточуючим людям бажано завжди, але сьогоднішній день особливо сприятливий для здійснення добрих справ: надавши допомогу тим, хто її потребує, ви відчуєте, як у душі панує світ.

Телець – Слідкувати за тим, що і як говориш, важливо завжди, але сьогодні – особливо: необережне слово може коштувати вам кар’єрного зростання, якщо ви різко висловитеся на адресу начальства, та дружби, якщо образите друга.

Близнюки – Перш ніж зробити вирішальний крок у досягненні будь-якої мети, бажано запитати себе, чи відповідає вона вашим справжнім прагненням чи цілком можете обійтися без неї.

Рак – Спробуйте хоча б на день переключитися зі своїх проблем на біди інших людей, і ви з подивом виявите, що все, що переживаєте, по-перше, зовсім не страшно, а по-друге, легко коригується.

Лев – Не варто займатися благодійністю заради схвалення оточуючих – вона не тільки не зарахується, а й може обернутися на шкоду вам: пам’ятайте, що вищі сили не обдуриш – вони легко виявлять ваш корисливий мотив.

Діва – У прагненні зробити добру справу зверніть увагу не на далеке, а на ближнє коло: рідні та друзі потребують вашої уваги та турботи не менше, ніж чужі люди – почніть ощасливлювати світ із них.

Терези – Представникам вашого знаку сьогодні небажано братися за втілення в життя серйозних професійних проектів, краще зосередитися на дрібних справах – важко буде щось зіпсувати.

Скорпіон – День сприятливий для примирення з тими, з ким ви з якоїсь об’єктивної чи суб’єктивної причини встигли посваритися: сьогодні вам легко вдасться порозумітися, простивши один одному образи.

Стрілець – Якщо ви давно збиралися відверто поговорити з близькою людиною на важливу для вас обох тему, кращого часу не знайти: цього дня ви зможете налаштуватися на одну хвилю і запобігти розладу, що намічається.

Козеріг – Як би не складалися цього дня обставини, зірки застерігають вас від жалості до самих себе: така емоція виявиться вкрай деструктивною, а в результаті ви просто втратите день – він пройде даремно.

Водолій – Тим, хто в цей день хоче багато встигнути, необхідно ще напередодні скласти план дій і неухильно його слідувати, не відволікаючись на спокуси – випити кави можна буде, завершивши всі справи.

Риби – Вибираючи між вирішенням професійних та побутових питань, бажано віддати перевагу останнім: напевно, існує господарська проблема, що тягнеться ще з минулого року – нею і займіться.

You cannot copy content of this page