fbpx

Ранковий гороскоп на 4 вересня для кожного знаку зодіаку

ГОРОСКОП НА 4 ВЕРЕСНЯ

Овен

Потужний позитивний результат дасть очищення організму: заняття йогою, продукти детокс та фіточаї дозволять відчути себе набагато краще – як на фізичному, так і на ментальному рівні.

Телець

Не уподібнюйтеся слону в посудній лавці, який через свою неповороткість трощить все навколо – насамперед стосунки з близькими людьми, які можуть уже й не відновитися.

Близнюки

Дратівливість, яку ви відчуватимете цього дня, – явище тимчасове, обумовлене становищем зірок і планет, тому її потрібно просто перетерпіти – вже завтра вам стане легше.

Рак

День, коли потрібно сидіти тихо, не роблячи жодних дій і – по можливості – відмовившись від спілкування: звернувши на себе увагу Всесвіту, ризикуєте викликати в голову неприємності.

Лев

Не варто брати на себе занадто багато, намагаючись виконати як свою, так і чужу роботу: подяки за працю ви все одно не дочекаєтесь, а перевтомитися можете цілком.

Діва

Внутрішня тривожність, яку ви відчуватимете з самого ранку, підштовхне вас до того, щоб зірвати зло на тих, хто знаходиться поряд: тим, хто це зробить, згодом буде соромно.

Терези

Не втручайтеся в чужу зварю, навіть якщо обидві її сторони проситимуть вас про це – рефері з вас сьогодні ніякої, тому ви легко можете нажити собі ворогів в особі всіх фігурантів скандалу.

Скорпіон

Найкращий спосіб впоратися з агресією – причому як своєю, так і чужою – завантажити себе роботою з головою – щоб не було й хвилини, яку можна було б присвятити з’ясуванню стосунків.

Стрілець

Головне в цей день – діяти попри все: щоб друзі чи близькі не відволікали вас порожніми розмовами, вживіть заходів – закрийтеся в кімнаті та відключіть телефон та чати.

Козеріг

Найдієвіший спосіб відволіктися від поганих думок – домашня робота: миття підлог, вікон та дзеркал, навіть якщо вони у вас ідеально чисті, найсприятливішим чином позначиться на настрої.

Водолій

На вас чекають найнепередбачуваніші події, до яких неможливо підготуватися: єдиний вихід із ситуації – не нервувати заздалегідь і вирішувати проблеми в міру їх виникнення.

Риби

Розбираючи події, що передували нинішній ситуації, і свою роль у них, не переборщіть із самокритикою – користі від того, що ви візьмете всю провину на себе, точно не буде, а ось шкоди – величезна кількість.

You cannot copy content of this page