fbpx

Ранковий гороскоп на 5 березня для кожного знаку зодіаку

Загальний гороскоп

Овен

Сьогодні ви будете дещо вразливішими, ніж зазвичай. Не утруднюйте себе надто вдумливим і скрупульозним підходом до того, що відбувається, обмежтеся простим спостереженням.

Телець

Тиша і спокій – ось чого вам не вистачатиме сьогодні, і саме до цього всіма силами прагнутиме ваш організм. Не дивуйтеся, якщо він (тобто організм) засне посеред дня.

Близнюки

Сьогодні дотримання будь-яких принципів буде лише способом витратити час і сили даремно. Порівняйтеся тільки з питаннями раціональності тієї чи іншої дії, це надасть їм деяку ефективність.

Рак

Сьогодні ви можете познайомитися з надзвичайно цікавими людьми, які розкриють перед вами нові, просто чарівні перспективи. Будьте уважні, ви можете стати жертвою звичайних шахраїв.

Лев

Сьогодні у оточуючих, та й у вас особисто, може скластися враження, що ви – єдина людина, яка розуміє, що відбувається. Очевидно, так воно й буде.

Діва

Навіщо запитувати, якщо відповідь і так відома? Сьогодні вам не потрібні чужі поради та стороння допомога. Постарайтеся тільки відмовитися від них більш-менш ввічливо.

Терези

Сьогоднішні події вселяють у ваше серце впевненість, що час ще є, і ви багато можете встигнути. Встигайте прямо зараз, навіщо ж відкладати?

Скорпіон

Постарайтеся сьогодні не дати собі ні найменшого шансу збитися з правдивого шляху, бо повернутися потім на нього назад складніше, ніж ви думаєте.

Стрілець

Можливо ви просто не розумієте, що відбувається, тому і ваші дії не мають великого успіху. Протріть очі, прочистіть вуха – раптом допоможе, і ви, нарешті, зможете адекватно сприйняти ситуацію.

Козоріг

Сьогодні найочевидніші речі будуть здаватися вам складними, складні ж елементарними. Саме час для вирішення глобальних питань.

Водолій

Постарайтеся не вляпатись у неприємності, бо сьогодні є що втрачати. Не давайте речам та обставинам ставити вас у безвихідь.

Риби

Нові та дуже корисні проекти зупиняться у своєму розвитку виключно через відсутність зв’язку, або недостатню його інтенсивність. Подбайте про вирішення цього завдання.

You cannot copy content of this page