fbpx

Ранковий гороскоп на 5 грудня для кожного знаку зодіаку

ГОРОСКОП НА 5 ГРУДНЯ

Овен

Думати над тим, як ваш вчинок відіб’ється на житті людей, які вас оточують, необхідно завжди, але сьогодні це особливо важливо, тому, перш ніж щось зробити, прорахуйте можливі наслідки.

Телець

Незважаючи на те, що сил у вас сьогодні буде з надлишком, не варто марнувати їх: бажано робити тільки те, що дійсно потрібно і важливо, зате і результат перевершить усі ваші очікування.

Близнюки

Не найкращий день для життєвих змін, тому зірки радять утриматися від прийняття важливих життєвих рішень – велика ймовірність того, що вони виявляться помилковими і заведуть вас не в той бік.

Рак

Невпевненість у своїх силах – ваш улюблений стан, боротися з яким безглуздо, але чому б сьогодні навернути його собі на користь: ви не зважитеся на дію, яка, як з’ясується, не матиме сенсу.

Лев

З ентузіазмом узявшись за господарські справи, постарайтеся не втомлюватися: незважаючи на цілком зрозуміле бажання привести свій будинок в ідеальний стан, згадуйте про необхідність відпочивати.

Діва

Навколишні сьогодні налаштовані по відношенню до вас максимально доброзичливо, тому якщо самі не спровокуєте сварку з ними, її і не буде, тож намагайтеся стримувати свою дратівливість.

Терези

День створить сприятливі умови для того, щоб проаналізувати підготовку до проекту, який вже завтра можна буде почати втілювати у життя: ще є час для того, щоб виявити помилки, що існують.

Скорпіон

Час сприятливий для налагодження стосунків із близькою людиною, які останнім часом страждають через відсутність взаєморозуміння: приділіть один одному трохи більше уваги – і все влаштується.

Стрілець

Проаналізуйте свою професійну діяльність: швидше за все ви використовуєте лише незначну частину можливостей, відпущену вам природою: подумайте про те, як уже завтра виправити ситуацію.

Козеріг

Не варто братися за всі справи відразу, навіть якщо йдеться всього лише про домашні турботи: у такому разі чимось – пранням, прибиранням або приготуванням – обов’язково доведеться пожертвувати.

Водолій

Заряд енергії, який ви отримаєте сьогодні, вже завтра знадобиться для вирішення серйозного професійного завдання, тому не витрачайте сили на другорядні заняття, а акумулюйте їх.

Риби

Можна – і навіть потрібно – вирушати в поїздки, причому особливо це стосується робочих відряджень: виїхавши сьогодні, ви вже завтра зможете розпочати справи, які вас зачекалися.

You cannot copy content of this page