fbpx

Ранковий гороскоп на 5 квітня для кожного знаку зодіаку

Загальний гороскоп

Овен

Якщо вас мучить почуття незадоволеності, сьогодні у вас буде шанс його позбутися. Тільки не намагайтеся зробити це надто кардинальним способом.

Телець

Сьогодні у вас прокинеться ораторський дар. Ви здатні будете переконати будь-кого в чому забажаєте. Можете підробити комівояжером.

Близнюки

Надмірна симпатія до будь-кого може призвести до того, що ви дасте цій людині надто багато. Будьте розумні.

Рак

Сьогодні хмари перед вами розсіються і ви побачите, наскільки необґрунтованими були всі ваші страхи та переживання. Можете сміливо починати будь-яку справу – ви неодмінно з нею впораєтеся.

Лев

Сьогодні ви ризикуєте відкусити більше, ніж можете прожувати. Намагайтеся стримати апетит.

Діва

Сьогоднішній день хороший для того, щоб засукати рукави і кинутися на чергову неорану ділянку робіт. Можливо, вам навіть вдасться не тільки почати, але й довести почате до ладу.

Терези

Ви сьогодні можете допомогти іншим побачити світло наприкінці тунелю. Якщо, звичайно, зможете розігнати хмари проблем, що набилися в той тунель.

Скорпіон

Не дозволяйте іншим робити те, що можете зробити самі. Якщо вийде не дуже добре, не засмучуйтесь. У них вийшло б не краще.

Стрілець

Сьогодні ви знову отримаєте можливість взятися за колись відкладену справу. І що найцікавіше, воно піде.

Козоріг

Час сумнівів відійшов у минуле. Сьогодні ви чудово усвідомлюватимете, чого саме домагаєтеся. Більше того, ви навіть легко знайдете шлях до заповітної мети. Найважче буде на нього вступити.

Водолій

Сьогодні з вами будуть дуже люб’язні люди, мало вам знайомі або просто віддалені від вас. Ті ж, що знаходяться близько, великої радості не принесуть.

Риби

Будьте сьогодні обережнішими з жартами. Вас можуть не зрозуміти, причому справа аж ніяк не у відсутності почуття гумору у співрозмовника, а в туманності та двозначності ваших зауважень.

You cannot copy content of this page