fbpx

Ранковий гороскоп на 5 липня для кожного знаку зодіаку

Гороскоп для всіх знаків зодіаку на 5 липня 2022 року

Овен
Сьогодні ви надто легко можете забути, що спілкуєтеся з живими людьми. Постарайтеся не довести до істерики всякого, кому доведеться з вами розмовляти, нехай це буде хоча б кожен другий, краще кожен третій.

Телець
Починаючи суперечку сьогодні, постарайтеся дотримуватись оборонної позиції, вичікуючи, поки противник не почне суперечити сам собі. Доказів розуму у вашому виконанні слухати не будуть.

Близнюки
Ваша репутація може постраждати завдяки вашому надмірному захопленню. Сьогоднішній день не буде надто вдалим. Краще просто зачекати вечора.

Рак
Сьогодні ви легко впадатимете в лють, і, хоча заспокоюватися ви теж будете швидко, краще, все-таки, за цими нападами стежити. Вони можуть зіграти з вами поганий жарт.

Лев
Сьогодні вас можуть дуже засмутити. Якщо від розладу все почне валитись з рук, просто спокійно сядьте і тихенько зачекайте на гарну новину.

Діва
Якщо ви хоч на секунду можете засумніватись у своїй здатності відповідати за власні слова, краще промовчите весь день. Нині дуже можлива можливість сісти в калюжу за своєю дурістю.

Терези
Сьогодні ви швидше займатиметеся чужими проблемами, ніж власними справами. Тому варто або переробити все у першій половині дня, або взагалі нічого не планувати на цей день.

Скорпіон
Сьогодні вашою сильною стороною буде абсолютно непрохана логіка. Однак не слід чекати того ж від людей, з якими спілкуватиметеся, тут на вас чекатиме жорстоке розчарування.

Стрілець
Сьогодні ви будете надзвичайно переконливі та зможете підняти оточуючих на будь-які справи. Залишається сподіватися, що ця обставина не вплине на чистоту ваших помислів.

Козоріг
Сьогодні ви будете гігантською флюктуацією. Навколо вас відбуватимуться найнеймовірніші події. Виходячи з дому, варто захопити відеокамеру, якщо така є – не пошкодуєте.

Водолій
Настав час діяти. Пояснення варто відкласти до кращих часів. Переживати із цього приводу не варто. Ті, хто вас любить, вас зрозуміють.

Риби
Вам слід перечекати бурю, а вона сьогодні напевно трапиться десь у темному куточку, і виповзти на світ божий тільки коли осяде пил. Таким чином ви заощадите масу часу (не сидіти ж у зазначеному куточку зовсім без діла) та нервової енергії.

You cannot copy content of this page