fbpx

Ранковий гороскоп на 5 лютого для кожного знаку зодіаку

ГОРОСКОП НА 5 ЛЮТОГО

Овен – Необхідно відмовитися від великих покупок, а ще краще – від шопінгу взагалі: будь-яка витрата грошей у цей день виявиться марною, оскільки незабаром стане ясно, що вони були викинуті на вітер.

Телець – Небажано вимовляти гучні фрази, обіцяючи своєму співрозмовнику, наприклад, дістати зірки з неба: зрозуміло, що реалізувати сказане не буде можливим, а репутація балакуна закріпиться за вами надовго.

Близнюки – Енергію, нестачі якої в цей день не буде, бажано направити на досягнення виключно мирних цілей: оскільки сьогодні вихідний, ними стане наведення порядку та чистоти у власному будинку.

Рак – Необхідно ігнорувати агресію, особливо якщо вона виходитиме від близьких вам людей: пояснити їм, що їхня поведінка негідна, ви все одно не зможете, оскільки вони будуть під впливом емоцій.

Лев – Настрій нинішнього дня буде відображенням вашого внутрішнього стану: гарний настрій стане свідченням душевної рівноваги та оптимізму, поганий – розповість про їхню відсутність.

Діва – Дратівливість, яку ви можете відчувати з самого ранку, буде відображенням негативних місячних енергій – вже завтра від неї не залишиться і сліду, але сьогодні вона може серйозно посварити вас із друзями та близькими.

Терези – З бажанням сказати комусь із близьких людей неприємні слова впоратися буде складно, але можна і потрібно, інакше “закладати” тріщину у відносинах доведеться довго і, можливо, безперспективно.

Скорпіон – Небажано братися за серйозні справи, навіть якщо вони стосуються лише вдосконалення побуту: нічого налагодити чи відремонтувати вам сьогодні не вдасться, тож краще зайнятися наведенням ладу.

Стрілець – Конфлікт, що розпочався сьогодні, може наростати, як снігова куля, втягуючи у сферу свого впливу дедалі більше людей, тому – за найменшої можливості – бажано уникати ескалації негативу.

Козеріг – Під впливом місячних енергій люди, які вас оточують, скинуть маски, якими прикриваються у звичайному житті, і виявлять своє справжнє обличчя: ви зможете зрозуміти, хто вам друг, а хто тільки прикидається таким.

Водолій – Чим менше ви сьогодні спілкуватиметеся з людьми, тим краще – як для вас, так і для них: ви зможете уникнути взаємних звинувачень, які – зі зрозумілих причин – ні до чого доброго не приведуть.

Риби – Намагаючись отримати більше матеріальних благ, обдуривши інших, ви в результаті можете перехитрити самих себе, так що не намагайтеся нечесним шляхом отримати те, що вам не належить – виявиться собі дорожчим.

You cannot copy content of this page