fbpx
Цей день Гороскоп Ранковий гороскоп на 5 лютого для кожного знаку зодіаку

Ранковий гороскоп на 5 лютого для кожного знаку зодіаку

ГОРОСКОП НА 5 ЛЮТОГО

Овен – Необхідно відмовитися від великих покупок, а ще краще – від шопінгу взагалі: будь-яка витрата грошей у цей день виявиться марною, оскільки незабаром стане ясно, що вони були викинуті на вітер.

Телець – Небажано вимовляти гучні фрази, обіцяючи своєму співрозмовнику, наприклад, дістати зірки з неба: зрозуміло, що реалізувати сказане не буде можливим, а репутація балакуна закріпиться за вами надовго.

Близнюки – Енергію, нестачі якої в цей день не буде, бажано направити на досягнення виключно мирних цілей: оскільки сьогодні вихідний, ними стане наведення порядку та чистоти у власному будинку.

Рак – Необхідно ігнорувати агресію, особливо якщо вона виходитиме від близьких вам людей: пояснити їм, що їхня поведінка негідна, ви все одно не зможете, оскільки вони будуть під впливом емоцій.

Лев – Настрій нинішнього дня буде відображенням вашого внутрішнього стану: гарний настрій стане свідченням душевної рівноваги та оптимізму, поганий – розповість про їхню відсутність.

Діва – Дратівливість, яку ви можете відчувати з самого ранку, буде відображенням негативних місячних енергій – вже завтра від неї не залишиться і сліду, але сьогодні вона може серйозно посварити вас із друзями та близькими.

Терези – З бажанням сказати комусь із близьких людей неприємні слова впоратися буде складно, але можна і потрібно, інакше “закладати” тріщину у відносинах доведеться довго і, можливо, безперспективно.

Скорпіон – Небажано братися за серйозні справи, навіть якщо вони стосуються лише вдосконалення побуту: нічого налагодити чи відремонтувати вам сьогодні не вдасться, тож краще зайнятися наведенням ладу.

Стрілець – Конфлікт, що розпочався сьогодні, може наростати, як снігова куля, втягуючи у сферу свого впливу дедалі більше людей, тому – за найменшої можливості – бажано уникати ескалації негативу.

Козеріг – Під впливом місячних енергій люди, які вас оточують, скинуть маски, якими прикриваються у звичайному житті, і виявлять своє справжнє обличчя: ви зможете зрозуміти, хто вам друг, а хто тільки прикидається таким.

Водолій – Чим менше ви сьогодні спілкуватиметеся з людьми, тим краще – як для вас, так і для них: ви зможете уникнути взаємних звинувачень, які – зі зрозумілих причин – ні до чого доброго не приведуть.

Риби – Намагаючись отримати більше матеріальних благ, обдуривши інших, ви в результаті можете перехитрити самих себе, так що не намагайтеся нечесним шляхом отримати те, що вам не належить – виявиться собі дорожчим.

Related Post

Чим відрізняються жінки Овни від чоловіків ОвнівЧим відрізняються жінки Овни від чоловіків Овнів

Сьогодні ми починаємо черговий цикл астрологічних статей. На цей раз мова піде про те, чим чоловіки того чи іншого знака Зодіаку відрізняються від жінок цієї ж зодіакальної приналежності. В якихось

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 23 лютого 2022 рокуЛюбовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 23 лютого 2022 року

Любовний гороскоп Овен Овнам переважно в цей день залишитися зі своєю коханою людиною наодинці і поговорити до душі. Це зовсім не означає, що у вас накопичилися якісь проблеми, які необхідно

Гороскоп на 2 грудня для всіх знаків Зодіаку:Гороскоп на 2 грудня для всіх знаків Зодіаку:

Гороскоп на 2 грудня 2020 Овен У вас можуть виникнути проблеми, які торкнуться і любовних, і професійних відносин. Але постарайтеся не приймати все близько до серця. Краще просто зайнятися тим,