fbpx

Ранковий гороскоп на 5 травня для кожного знаку зодіаку

Спільний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 5 травня 2022 року

Овен
Якщо вас запитують “Як справи?”, Ще не означає, що треба негайно і з усією ґрунтовністю починати розповідати як. Наслідуйте за собою, сьогодні ви можете виявитися надмірно багатослівним.

Телець
Поспішні дії ведуть до жалю. Вмерте ваше нетерпіння, і дійте покроково.

Близнюки
Якщо ви ще не почуваєтеся Царем Природи, Володарем Всесвіту тощо. і т.п., це скоро пройде. Сьогодні вам загрожує манія величі, намагайтеся впоратися з нею без відчутних втрат.

Рак
Сьогодні краще бути чемним, ніж щирим. Ваша правдивість не оцінена.

Лев
Сьогоднішній день тягтиметься повільно та сумно. Справи особливо не підуть, а можна відпочити, і дуже навіть непогано.

Діва
Сьогодні велику роль відіграватимуть різного роду випадковості. У зв’язку з цією обставиною витрачати час на якесь планування не варто безглуздо.

Терези
Сьогодні для продуктивної роботи вам знадобиться благородна ідея. Про мир у всьому світі, наприклад. Якщо така вами опанує, можете сумніватися, ви створите щось вічне.

Скорпіон
Ви, можливо, загрузнете в болоті обставин, які знаходяться поза вашим контролем. Побережіться, сьогодні велика ймовірність легкого божевілля на ґрунті надмірного прагнення наведення порядку.

Стрілець
Сьогодні не варто бути квапливим в оцінці того, що відбувається. Те, що ви схильні сприймете як особисту образу, буде швидше за все просто не дуже вдало сформульованим, але тим не менш безневинним жартом.

Козеріг
Сьогодні вам доведеться бути сполучною ланкою двох конфліктуючих сторін. Це вкрай невдячне заняття, запасіться терпінням.

Водолій
Сьогодні вам слід довіряти першому враженню і приймати як схему дій те рішення, яке першим спало на думку. І те, і інше буде найближчим до ідеалу варіантом.

Риби
Сьогодні ваша думка може раптово змінитись на протилежне. Не варто лякатися подібної мінливості, ви тут ні до чого, просто такий день.

You cannot copy content of this page