fbpx

Ранковий гороскоп на 5 жовтня для кожного знаку зодіаку

ГОРОСКОП НА 5 ЖОВТНЯ

Овен

Не варто турбуватися з приводу снів, що приснилися цієї ночі: незважаючи на жахливий сценарій, вони не збудуться ні за яких умов, так що після пробудження потрібно викинути їх з голови.

Телець

Хтось із оточуючих, знаючи про ваш вибуховий характер, спробує вас спровокувати, викликавши сплеск негативних емоцій – постарайтеся стриматися, інакше наслідки можуть виявитися незворотними.

Близнюки

Не давайте внутрішній тривозі, яка зводитиме вас з самого ранку, жодного шансу зіпсувати вам день: під її впливом ви, швидше за все, поринете у свій внутрішній світ і, як наслідок, закинете роботу.

Рак

Найкращий спосіб уникнути неприємних ситуацій, які ймовірні сьогодні для багатьох, – по-перше, не виходити з дому, а по-друге, максимально завантажити себе роботою – так день пройде спокійно і без наслідків.

Лев

Якщо близькі люди попросять вас вислухати їх, не відмовляйте: багато часу та сил ця розмова у вас не займе, а справу ви зробите гарну – вона, до речі, зміцнить стосунки у сім’ї.

Діва

Не варто звертати уваги на знаки, які траплятимуться вам якщо і не на кожному кроці, то досить часто: сьогодні вони не матимуть жодного відношення до підказок Всесвіту.

Терези

Настав час зайнятися справами, які ви тривалий час відкладали на потім: їх зібралося вже досить багато, тому далі зволікати вже не можна – настав час братися за справу.

Скорпіон

Люди, що оточують вас, включаючи рідних і близьких, нібито спеціально шукатимуть приводи для конфліктів, тому від вас потрібна максимальна стриманість і крижаний спокій.

Стрілець

Будь-яке зауваження, яке роблять вам сторонні, зазвичай викликає у вас вибух обурення, сьогодні ж постарайтеся пропустити критику повз вуха – самі собі згодом спасибі скажете.

Козеріг

Не варто побоюватися злості, яка накриє вас з самого ранку, – вона виявиться, як кажуть у таких випадках, здоровою, тому допоможе вам зробити набагато більше, ніж ви встигаєте протягом дня.

Водолій

Багато подій нинішнього дня можуть стати для вас несподіваними та непередбачуваними: підготуватися до них буде неможливо, а ось прийняти з філософським спокоєм – можна й потрібно.

Риби

Плітки сьогодні – втім, як і завжди – повинні бути для вас під забороною: результат таких “розмов” може стати відомим тому, кого ви вирішите обговорити, і ви знайдете в їхньому обличчі найлютішого ворога.

You cannot copy content of this page