fbpx

Ранковий гороскоп на 6 березня для кожного знаку зодіаку

Загальний гороскоп

Овен

Вдалий день для того, щоб відвідати трохи забутих друзів або родичів. Не забудьте перед виходом з будинку щільно перекусити і як слід виспатися – дорога може виявитися хоч і приємною, але не близькою.

Телець

Місяць повинен принести вам натхнення, але це може статися в найнезручніший момент. До цього варто бути готовим.

Близнюки

Забобони – дуже привабливий спосіб пояснювати невдачі. Однак невелике мозкове зусилля – і частина ваших проблем вирішиться. Не балакайте сьогодні надто багато. Болтун – знахідка для шпигуна.

Рак

Ви сьогодні будете надмірно чутливі до всякого роду таємниць, секретів та інших речей, що інтригують. Чи не лізьте в авантюри, краще почитайте детектив.

Лев

Сьогоднішній день може принести вам стан занепокоєння та невпевненості в собі. Цілком ймовірно, що ви сумніваєтеся, що чините правильно, хоча ще вчора були переконані, що саме так і треба.

Діва

Дозвольте своїй уяві відвести себе за межі реальності. По-перше, це непоганий спосіб відпочити, а по-друге, чи варто реальність залишатися в її межах?

Терези

Приготуйтеся, вас зіб’є з ніг шквал емоцій. Чужих. Якщо ви здатні зберігати спокій у такій обстановці – ви гігант.

Скорпіон

Ви, можливо, занадто різко форсуєте події. По-перше, це підвищує опір, а по-друге, вас можуть вважати вискочкою. Будьте поміркованішими.

Стрілець

Скільки можна бути не в настрої, скаржачись на життя? Подивіться на квіти, послухайте птахів – все найкраще проведення часу. А там, дивишся, і краще стане.

Козоріг

Ви, можливо, приєдналися не до компанії. Зважте всі “за” і “проти”, можливо, ви зрозумієте, що настав час не просто змінювати оточення, а що це треба зробити якнайшвидше.

Водолій

Сьогодні вам буде нелегко зосередитись на чомусь одному, але якщо все-таки вдасться, то результат перевершить усі очікування. Спробуйте.

Риби

Сьогодні вам, можливо, доведеться займатися тим, що робити просто ненавидите. Самі винні – нічого було погоджуватися. Наступного разу краще чемно, але твердо відмовити.

You cannot copy content of this page