fbpx

Ранковий гороскоп на 6 грудня для кожного знаку зодіаку

ГОРОСКОП НА 6 ГРУДНЯ

Овен

Дехто з оточуючих може бути налаштований по відношенню до вас агресивним – можна навіть сказати, войовничим чином: не піддавайтеся на провокації – зберігайте спокійний стан духу.

Телець

Не варто вірити на слово тим, хто захоче зганьбити у ваших очах близької вам людини – почувши про неї щось неприємне, поставте собі одне питання: яку мету переслідує той, хто говорить?

Близнюки

Можливо, події сьогоднішнього дня здадуться вам не надто приємними – не поспішайте з висновками, цілком можливо, що вже завтра ви зміните свою думку з негативної на позитивну.

Рак

Почавши працювати над якоюсь справою, постарайтеся не охолонути до нього до вечора: відмовившись від нього, ви втратите можливість продемонструвати “товар” – тобто, свої таланти і здібності – обличчям.

Лев

Не соромтеся показувати близьким людям, наскільки сильно ви їх любите: можливо, останнім часом ви поводилися, м’яко кажучи, настільки стримано, що вони встигли засумніватися у ваших почуттях.

Діва

Змініть вектор свого кохання і турботи з себе на навколишній світ: можливо, хтось із людей, що знаходяться поруч – старенька-сусідка або дитина з неблагополучної родини – потребують їх більше, ніж ви самі.

Терези

Не варто розпочинати реалізацію наполеонівських планів, складених напередодні: сьогодні потрібно розчистити для них стартовий майданчик – завершити вже розпочаті, але незавершені справи.

Скорпіон

Помиріться з тими, кого образили, навіть якщо ви впевнені, що вони самі винні у події: з вас, як то кажуть, корона не впаде, а вони будуть вдячні за те, що ви знайшли в собі сили зробити крок назустріч.

Стрілець

Виявляйте терпіння стосовно оточуючих вас людей, особливо якщо мова йтиме про тих, хто вам близький і дорогий: можливо, вони будуть сьогодні абсолютно нестерпними, але інших рідних у вас все одно немає.

Козеріг

Як би ви не були зайняті, не відштовхуйте тих, хто звернеться до вас за теплом і співчуттям: переступивши через небажання витрачати час на їхні проблеми, ви згодом подякуйте собі за чуйність і чуйність.

Водолій

Початок тижня – не час для відпочинку, але, якщо ви відчуєте, що втомилися, просто зміните рід занять – наприклад, змініть розумову працю на фізичну, а через деякий час зробіть навпаки.

Риби

Визначаючись із навантаженням на сьогоднішній день, вибирайте заняття, які вимагатимуть мінімум зусиль та напруги – так вам вдасться не втомитися і водночас нічого не зіпсувати.

You cannot copy content of this page