fbpx

Ранковий гороскоп на 6 квітня для кожного знаку зодіаку

Загальний гороскоп

Овен

Сьогодні ви можете виявитися занадто підозрілим. Це може когось образити. Якщо вже не можете позбутися упереджень, постарайтеся не показувати цього.

Телець

Дуже велика ймовірність того, що ваші зусилля все ж таки приведуть вас до якогось результату. Якщо раптом виявиться, що результат зовсім не той, який вам потрібен, постарайтеся все ж таки прийняти його як належне.

Близнюки

З сьогоднішнього дня має початися період, коли ви можете розслабитись, хоч короткий, але вкрай веселий. Не витрачайте часу на будь-що інше.

Рак

Сьогодні ви просто приречені на успіх у амурних справах. Не грайте у карти!

Лев

Телефон – велика річ, бо дозволяє виконати обов’язок ввічливості до друзів, знайомих, коханих і не дуже родичів і т.д. і т.п., не відриваючись від затишного крісла/дивану. Згадайте, чи не треба комусь подзвонити?

Діва

Сьогодні, зазирнувши кудись без особливої ​​потреби, і побачивши там страшний безлад і відчайдушно мечущихся серед нього людей, ви не зможете не взяти участь у його усуненні. Це може зайняти більшу частину дня. Може, краще не варто виявляти зайву цікавість?

Терези

Сьогодні ви найкраще почуватиметеся, залишаючись на самоті. Це вам навряд чи вдасться, так що постарайтеся принаймні захистити себе від шуму.

Скорпіон

Сьогодні вам, можливо, доведеться від чогось відмовитись і звідкись піти. Розлучення буде не надто легким, але воно необхідне. Знайдіть у собі сили не показати свого прикрості з цього приводу.

Стрілець

Сьогодні варто розпочати щось глобальне. Якщо ж подібного бажання у вас немає, то почніть багато дрібних справ, не пропадати ж настільки продуктивний день задарма.

Козоріг

Позбавтеся того мотлоху, який навіває вам неприємні спогади. Ви, можливо, навіть отримаєте деякий прибуток, якщо не полінуєтеся донести його до старого.

Водолій

Не варто бути до людей настільки ж вимогливим, як і до самого себе, не все ж настільки досконалі. Сьогодні вам доведеться проявити просто ангельське терпіння, бо можливе зіткнення з людиною тупою і самозакоханою до неподобства.

Риби

Сьогодні, намагаючись розібратися у думках, ви ризикуєте зайнятися самокопанням. Це іноді корисно, але зараз для подібної вправи особливих причин немає, а часу і душевних сил, на це витрачених, буде шкода.

You cannot copy content of this page