fbpx

Ранковий гороскоп на 6 серпня для кожного знаку зодіаку

ГОРОСКОП НА 6 СЕРПНЯ

Овен

Не варто приймати близько до серця сни нинішньої ночі: за всієї своєї похмурості вони не матимуть жодного відношення до реальності, тому вважати їх віщими – велика помилка.

Телець

Негативні емоції, які ви можете відчувати цього дня, витягнуть з вас усю енергію, тому, щоб не втратити сили, необхідно переключитися на щось позитивне – воно врівноважить ваш внутрішній стан.

Близнюки

Внутрішню тривогу, яку ви відчуватимете з самого ранку, можна буде вилікувати, спілкуючись із приємними вам людьми: зателефонуйте найкращій подрузі – розмова з нею налаштує вас на оптимістичний лад.

Рак

Велика ймовірність того, що оточуючі намагатимуться збити вас із ділового настрою та заважати вам зробити все те, що ви на сьогодні запланували, тому день краще провести на самоті.

Лев

Не вірте тому, що про близьку вам людину скажуть сьогодні “доброзичливці” – перш ніж приймати їхні слова близько до серця, задайте собі просте запитання: чому вони хочуть зганьбити його у ваших очах.

Діва

На недоброзичливі випади з боку близьких людей чи друзів, які можливі цього дня, краще не реагувати – інакше ваші стосунки можуть зіпсуватися всерйоз та надовго.

Терези

Якщо у вас є справи, які ви свого часу відклали, що називається, на потім, сьогодні прекрасний день для того, щоб нарешті їх розгребти: місце, що звільнилося, тут же займуть перспективні і вигідні проекти.

Скорпіон

Енергії цього дня у вас буде багато, тому – щоб вона не вирвалася з-під контролю – важливо направити її у мирне русло – на вирішення важливих професійних чи побутових питань.

Стрілець

Навколишні, знаючи про властиву вам запальність, можуть провокувати вас на емоційний спалах і, як наслідок, неадекватну поведінку – постарайтеся їм не піддаватися.

Козеріг

День сприятливий для очищення як на фізичному, так і на моральному рівні: можна мережу на дієту, медитувати, слухати хорошу музику або читати класичну літературу.

Водолій

Тривожні думки, які можуть переслідувати вас протягом дня, – не більш ніж негативний вплив Місяця, який вже завтра зійде нанівець, тому не варто робити зі своїх переживань трагедію.

Риби

Невдоволення собою та оточуючими, яке ви можете відчути сьогодні, не має нічого спільного з реальністю, тож бажано згадати про свої досягнення – вони відзначать усі сумніви.

You cannot copy content of this page