fbpx

Ранковий гороскоп на 6 жовтня для кожного знаку зодіаку

ГОРОСКОП НА 6 ЖОВТНЯ

Овен

Не найкращий час для фінансових операцій, навіть якщо вони не є особливо складними: будь-яка виплата – у тому числі й комунальні платежі – може спричинити збитки.

Телець

Будь-яке спілкування – як ділової, так і особистої якості – виявиться сьогодні максимально успішним, тому на цей день можна призначати і переговори з партнерами та романтичні побачення.

Близнюки

Потужний потік енергії, який зійде на вас зверху цього дня, не означає, що треба витратити всі сили відразу: витрачайте їх економно, щоб вистачило не на один день, а хоча б на два, а ще краще три.

Рак

Не варто відмовляти в допомозі іншим людям, але й про себе сьогодні забувати небажано: здорова частка егоїзму вам точно не зашкодить – навпаки, посилить самооцінку, яка останнім часом почала прагнути нуля.

Лев

Не переживайте через паузу, яка – за незалежними від вас обставинами – може виникнути в цей час: подивіться на неї як на чудову можливість відпочити – найкраще зайнятися спортом.

Діва

Пам’ятайте, що найкращий спосіб захисту – напад: хоч би як склалися обставини, не займайте оборонну позицію: якщо ви впевнені у своїй правоті, сміливо йдіть у наступ.

Терези

Фінансові проекти, започатковані цього дня, виявляться успішними лише в тому випадку, якщо вони розраховані на тривалу перспективу – інакше й час, і кошти виявляться марно.

Скорпіон

Люди, які з’явилися у вашому житті після тривалої відсутності, не тільки принесуть із собою приємні спогади, а й відіграють серйозну роль у кар’єрі, надавши необхідну протекцію.

Стрілець

Гонорари цього дня будуть прямо пропорційні кількості та якості витраченої праці – висновок: не можна лінуватися та ухилятися від безпосередніх професійних обов’язків.

Козеріг

Фізичних навантажень представникам вашого знака сьогодні краще уникати: на особливі досягнення у роботі чи спорті розраховувати не доведеться, а ось сили підірвати можна буде легко.

Водолій

Приховувати від оточуючих – і особливо від начальства – свої таланти та здібності небажано завжди, але цього дня – особливо: навпаки, сьогодні їх необхідно продемонструвати у повному обсязі.

Риби

День, коли можна – і треба! – завершувати раніше розпочаті справи, а ось від роботи над новими проектами краще відмовитись – вони, швидше за все, не принесуть успіху, а часу та сил відберуть дуже багато.

You cannot copy content of this page