fbpx

Ранковий гороскоп на 7 березня для кожного знаку зодіаку

Загальний гороскоп

Овен

Висловлюйте свою думку абсолютно щиро – це сьогодні буде дуже важливим. Дозвольте іншим дізнатися те, що ви думаєте про них та їхню діяльність.

Телець

Судячи область своєї діяльності ви, можливо, робите помилку. У тісні ті рамки не впишіться ні ви самі, ні ваша фантазія.

Близнюки

Сьогодні у вас може з’явитися нове хобі, а можливе захоплення. Скористайтеся перевагами, які воно вам дасть, коли-небудь ці навички вам знадобляться.

Рак

Сьогодні все буде виходити настільки гладко, що було б зайве крок записати послідовність ваших дій, щоб мати можливість відтворити їх надалі, з надією на такий же блискучий результат.

Лев

Якби ви мали достатню кількість часу, сьогоднішній день був би чудовим моментом для всебічного обговорення будь-якої великогабаритної проблеми. Втім, захочеться – знайдеться час.

Діва

Дозвольте собі насолодитися тим, чого ви вже досягли, перш ніж рватися вперед і вгору, будучи підганяється амбіціями. Той факт, що щось далося вам надто легко, не зменшує цінності отриманого. Можете пишатися собою.

Терези

Сьогодні ваш дах буде настільки ненав’язливий, що ви можете вирішити, що він від’їхав. Не спокушайтеся, вона при вас, це просто тимчасове помутніння у свідомості.

Скорпіон

Ви знову занедужаєте альтруїзмом, філантропією та іншою гуманістичною холерою. І звідки тільки у вас сили беруться?

Стрілець

Сьогодні вам дуже корисною буде здатність узагальнювати. Якщо намагатися вникнути у все нескінченна кількість дрібних, але значущих компонентів картини окремо, можна і з глузду з’їхати ненароком.

Козоріг

Сьогоднішній день принесе вам стан певного подиву. Ви можете відчувати всі можливі та неможливі емоції, як із приводу, так і без приводу. Запасіться валеріаною.

Водолій

Сьогоднішній день вимагатиме від вас готовності зберігати незворушний вираз обличчя, які б емоції ви не відчували. За будь-яких умов краще йти на компроміс.

Риби

Якщо ви не знаєте, як витратити гроші, завжди знайдуться охочі підказати. Якщо вже слухати – то найближчих друзів, толку не буде, але розважитеся.

You cannot copy content of this page