fbpx

Ранковий гороскоп на 7 грудня для кожного знаку зодіаку

ГОРОСКОП НА 7 ГРУДНЯ

Овен

Не варто ворушити минуле, згадуючи про сварки та образи, які давно залишилися в минулому, особливо якщо йдеться про рідних людей та друзів: нічого, окрім нових – нікому не потрібних – конфліктів, ви не отримаєте.

Телець

Сприймайте знаки з минулого, які ви можете отримати сьогодні, як інформацію для роздумів: вони допоможуть вам зробити важливі висновки, які дозволять не повторити зроблених колись помилок.

Близнюки

Згадайте про людину, якій ви, ймовірно, багато в чому зобов’язані своїм нинішнім – у всіх відношеннях приємним – становищем: цілком можливо, що настав час за все йому подякувати – хоча б по телефону.

Рак

Незважаючи на те, що минуле в цей день активно вторгатиметься у ваше життя, не приділяйте йому більше часу, ніж воно на те заслуговує: пам’ятайте, що воно вже пройшло, а вам потрібно звернути увагу на сьогоднішній день.

Лев

Хвороби, що почалися цього дня, можуть виявитися тривалими і, що особливо неприємно, викличуть серйозні ускладнення – постарайтеся, відчувши навіть легке нездужання, негайно звернутися до лікаря.

Діва

Емоції, які ви відчуватимете сьогодні, вимагатимуть виходу, проте постарайтеся, щоб об’єктом для них не стали ті, хто вас оточує: навряд чи вони будуть у захваті від такої ролі – краще відіграйтеся на чашці.

Терези

Відповідаючи на запитання щодо того, чому все у вашому житті склалося так, а не інакше, постарайтеся бути дуже чесними: якщо ви зізнаєтеся, що багато в чому винні самі, вам буде легше виправити становище.

Скорпіон

Сьогодні ви, спостерігаючи за іншими людьми, зможете начебто побачити самих себе з боку: можливо, видовище буде не з приємних, але воно необхідне, оскільки допоможе вам вжити необхідних заходів.

Стрілець

Настав час відкрити той самий “довгий ящик”, в який постійно відкладаєте справи, якими вам з якоїсь причини не хочеться займатися: сьогодні вам вдасться швидко і практично без напруги з ними впоратися.

Козеріг

Спогади про помилки, які ви зробили раніше, навряд чи сприятимуть гарному настрою, але, можливо, вони надіслані вам для того, щоб ви не повторили їх сьогодні.

Водолій

Відчуття дежавю, яке може переслідувати вас сьогодні, викличе не найприємніші почуття та емоції, але воно необхідне для того, щоб “закрити гештальт” стосунків, незакінчених у минулому.

Риби

Творчість, якою вам – з великою ймовірністю – захочеться зайнятися сьогодні, цілком може через якийсь час стати другою, а можливо, і першою – бюджетотворчою – професією.

You cannot copy content of this page